Амман увійшов до списку кращих туристичних подорожей на 2021 год!

Amman-Iordaniya-king-abduallah-_-mosque

Журнал Lonely Planet, провідний світовий видавець популярних путівників, включив Амман в список кращих туристичних путівників на 2021 рік, «виділивши столицю Йорданії як один із напрямів, які допомагають змінити досвід подорожей», — повідомляє Йорданський рада з туризму.
Амман відомий як «гостинне місце», в якому особлива увага приділяється різноманітності та відкритості. Премія Lonely Planet присуджується людям, туристичним операторам та напрямками, які діляться історіями та досвідом самих різних людей з усього світу.

«Амман вітає більшість наших гостей в Йорданії, і ми дуже пишаємося його репутацією як унікального напрямку», — сказав в заяві генеральний директор JTB Абдул Раззак арабів. — «Він також є домом для деяких з наших найбільш вражаючих історичних пам’яток і стає відомий своїми кулінарними і шопінг-враженнями. Як ворота в іншу частину країни, проведення часу в Аммані настійно рекомендується під час кожної поїздки до Йорданії і часто є основною причиною, по якій люди хочуть повертатися до Йорданії знову і знову ».
Амман — столиця і найбільше місто Йорданії, а також економічний, політичний і культурний центр країни. Амман з населенням понад 4 млн. Чоловік є найбільшим містом в регіоні Левант і шостим за величиною містом в арабському світі. Крім того, що тут знаходяться всесвітньо відомі історичні місця Йорданії, такі як гора Небо, Римський театр, Цитадель і Музей археології, в якому зберігаються деякі з сувоїв Мертвого моря. Місто є одним з найпопулярніших місць в арабському світі для транснаціональних корпорацій, відкрив свої регіональні офіси, щоб створити сучасний багатокультурний місто.

«Lonely Planet продовжує відображати цінності розвитку туризму в індустрії туризму Йорданії, створюючи стійку, відновлює і інклюзивну індустрію, яка сприяє позитивному економічному зростанню по всій країні», — сказав Арабіят.
«Для нас велика честь, що в цьому році Lonely Planet визнала Амман.»

Джерело The Jordan Times

А щоб бути в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас FacebookTelegram канал та Instagram!