COVID-19 ПРАВИЛА ПОДОРОЖЕЙ

Аеропорт

У зв’язку з винятковими обставинами, викликаними розповсюдженням коронавірусу COVID-19, в багатьох країнах продовжують діяти обмеження на в’їзд, призупинено дію віз, або введені карантинні заходи для мандрівників.
Перед початком подорожі, обов’язково ознайомтеся з діючими обмеженнями та вимогами в’їзду в країну призначення. Перш ніж оформити бронювання це можна перевірити  в  Interactive Coronavirus (Covid-19) Travel Regulations Map або на сайті  tripadvisor.mfa.gov.ua. Також мають бути наявні всі необхідні  документи, включно з Passenger Locator Form (картка з контактною інформацією про пасажира) для органів охорони здоров’я країни прибуття.

Роздрукуйте всі необхідні документи завчасно, оскільки в аеропорту такої можливості не буде.
Перевіряйте актуальні правила перетину кордонів України за переліком країн «червоної» та «зеленої» зон на сайті  Міністерства охорони здоров’я.

ВАЖЛИВО! Якщо ви прибуваєте з «червоної» зони, наявність довідки про антитіла до Covid-19 не звільняє від необхідності ПЛР-тестування або 14-денної домашньої самоізоляції під контролем мобільного додатку «Дій вдома».