Dubai Marine Beach 5*. Східна розкіш!

Dubai-Marine-Beach-5.-Shidna-rozkish

Дубай – це місце, де постійно відчуваєш себе героєм красивого фільму про життя селебрітіс. Тут скрізь дорогі автомобілі, червоні доріжки, розкішні ресторани зі стравами на кшталт «морозиво з золотом» чи трюфелі в соусі з чорнил каракатиці, вишукані заходи, шикарний вибір брендів та прикрас у всіх величезних та численних торгівельних центрах і, звичайно, красиві та затишні готелі, де на першому місці – високоякісний сервіс та створення затишку для кожного гостя.

Ми також доклались до того, щоб у Дубаї на вас чекав красивий та комфортний відпочинок. Тому ОАЕ   це:

  • Зручна польотна програма на крилах авіакомпанії flydubai.
  • Вильоти з Києва 5 разів на тиждень та з Одеси 2 рази на тиждень.
  • Ми пропонуємо вам ну дуже приємні ціни на ваші улюблені готелі. Наприклад, як вам вартість турів у ці готелі? Ви ще десь таку бачили? Радимо звернути увагу на готель  Dubai  Marine Beach Resort 5 *
  • У літній період ОАЕ порадує вас цінами на відпочинок – це ідеальний час, щоб влаштувати собі розкішну і вигідну подорож.
  • Багато готелів у цей період пропонують безкоштовне проживання для дітей та знижки на відвідування найрізноманітніших розваг.
  • Ціла купа розваг! Улітку в  ОАЕ просто безліч фестивалів, крутих подій, відкриттів нових закладів та цікавих місць. Отже, літо буде ну дуже насиченим.
  • Мегарозпродажі в торгових центрах. Тож підозрюємо, що з відпочинку ви привезете не одну валізу з новими речами та подарунками.

Dubai  Marine Beach Resort 5 *- чудовий вибір !

Ми завжди дуже ретельно обираємо для вас готелі, адже в Дубаї абсолютно нічого не повинно порушити ваш досконалий відпочинок. І один з наших улюблених готелів – Dubai Marine Beach 5*.