Оксамитовий сезон в Греції

5486_cover.jpg.1050x700_q95_crop_upscale

Ще одна країна, яка віддано чекатиме вас до самого кінця жовтня  – неймовірна Греція. Кажуть, що можна проводити тут відпустки усе життя і ніколи не знудитися, відкриваючи для себе нові острови, нові історії і відчуття. Можливо, декому з нас забракло часу, якого завжди не вистачає, для відпочинку влітку.  Оксамитовий сезон – це час для спокійного, розміреного проведення часу, що надає всі можливості курортного відпочинку. Осінній період, заслужено названий оксамитовим сезоном, дає масу переваг і нічим не поступається літньому відпочинку. Адже в цей час грецький клімат майже нічим не відрізняється від літнього – тут все ще спекотно, це все ще тепле море — настільки прогріте, що часом воно здається тепліше повітря. А от ціни стають значно приємнішими.

Що пропонуємо?

  • Літаємо до Греції:
  • Київ – Іракліон: 7 днів на тиждень до 17 жовтня; щодня, окрім вівторків та четвергів – з 18 до 31 жовтня
  • Київ – Корфу: щопонеділка, середи та суботи – до  16 жовтня
  • Київ – Родос: щовівторка, четверга та неділі – до 17 жовтня (окрім 12 жовтня)
  • Київ – Салоніки: щовівторка та п’ятниці – до 1 жовтня
  • Радимо готелі:
Крит: Корфу:
Родос: Халкідіки:

 

 

ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ?

Мандрувати морем до трьох грецьких островів. Як вам ідея подорожі на колоритному кораблі, оформленому у піратському стилі? Дорогою ви зможете скуштувати традиційні грецькі страви та помилуватися заходами сонця на чистих пляжах Адріатики.
Дізнатись, де народжуються легенди. Не всі ми знавці грецької міфології, та, мабуть, всі чули про славетного олімпійського бога, Зевса. Пропонуємо побувати у печері, де згідно з міфом народився громовержець.
Дослідити знамениті Блакитні печери. Подорожуйте морем до двох з Іонічних островів – Паксос та Антипаксос, де на вас чекають мальовничі печери у лазурних водах та величні венеційські фортеці.
Погуляти вулицями середньовічного Родоса. Занурюйтесь в історію античного світу та дізнайтеся кілька цікавинок про одне з рукотворних чудес світу – статую Колоса Родоського. Оцініть неперевершений краєвид, що відкривається з пагорба Монте-Сміт.


ЗАБРОНЮВАТИ ТУР ДО ГРЕЦІЇ:

(068) 574 37 11 (viber, telegram); (063) 574 37 11 

А щоб бути в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас FacebookTelegram канал та Instagram!