Як провести вихідні, якщо в Україні ввели карантин вихідного дня!

600x720_0xac120003_1633061831559230703

Всі вже в курсі що Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року.

Що він означає?

Карантин вихідного дня в Україні почне діяти вже з 14 — 15 листопада і триватиме 3 тижні — до півночі 30 листопада. Обмеження триватимуть з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Що зміниться у вихідні:

  • заборонена діяльність закладів харчування, торгових центрів, культурних закладів, спортзалів, фітнес-центрів, закладів розміщення, в тому числі і готелів (крім тих, що виконують соціальні функції);
  • можна буде працювати аптекам, окремим супермаркетам, АЗС, банки для населення;
  • 10:00 — 12:00: пріоритетні годинник для обслуговування пенсіонерів.

 То що ж робити на вихідні, якщо нічого не буде працювати?

Підготували для Вас ТОП ідей куди відправитися на вихідні, щоб: не дорого, не далеко летіти/їхати, і щоб без тестів та обсервацій.

1. СТАМБУЛ

Восени в Туреччині зростає інтерес до екскурсійного відпочинку. У цьому році на тлі пандемії ця країна залишається однією з небагатьох, де місцевий колорит дивує туристів своїми природними або рукотворними пам’ятками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стамбул — це східне багатоголосся: багата історія и Стародавні традиції, сучасний ритм мегаполісу и неспішні Прогулянки по старовинних вулічках, казкова розкіш палаців и буйство фарб базарів, гастрономічні шедеври и чудовий шопінг.

Вартість туру від 187 EUR

Забронювати тур до Стамбулу на вихідні

2. ЧАРІВНА КАППАДОКІЯ

Каппадокія — це восьме чудо світу в Туреччині. Місце, де захоплює дух від приголомшливих видів і місце, де одночасно злітає найбільше повітряних куль в світі.

У Каппадокії їдуть, в першу чергу, з метою політати на повітряній кулі і зробити приголомшливі фото. Сезон там цілий рік.

 

Каппадокія — це не місто, і не курорт. Це місцевість, територія, яка об’єднує в собі кілька міст і селищ. Говорячи про Каппадокії, ви будете зустрічати такі назви:

  • Селище Гереме — центр Каппадокії, який знаходиться всередині печерного парку. Тут найбільше готелів і розваг.
  • Місто Кайсері — «обласний центр» Каппадокії, сюди можна прилетіти на літаку.
  • Городок Невшехір — «районний центр» поруч з Гереме, тут також є аеропорт (правда маленький і рейсів трохи, зате він прямо поруч з Гереме)
  • Селища Аванос, Гюзельюрт, Ургуп, Учхисар — селища поряд з Гереме, де теж є трохи готелів. Всі вони знаходяться в радіусі 10-15 км один від одного. Тут менше готелів і туристів, але теж можна літати на повітряних кулях і їздити на екскурсії.

Вартість туру від 233 EUR

Забронювати  тур в Каппадокію

3. СЕРБІЯ

Незабутні вихідні в балканському стилі – це приємна прогулянка у місті над тихоплинними ріками Савою і Дунаєм – столичному Белграді та його колоритному районі Земун із вежею Тисячоліття і найстарішим храмом сербської столиці, це історії та легенди містечка Новий Сад і його могутнього форпосту – Петроварадинської фортеці. Скористайся нагодою потрапити на сеанс наукового відкриття в Музей Ніколи Тесли, посмакуй національні страви та напої в затишних кафе набережної Дунаю і вдосталь наслухайся мелодійних сербських мотивів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість туру від 33 EUR

Забронювати тур в Сербію

4. СОФІЯ

Софія може посперечатися з грецькими Афінами за право вважатися найдавнішою столицею Європи. На території міста збереглося безліч свідчень його багатої історії: руїни римського амфітеатру, церкви періоду Візантійської імперії і мечеті, зведені за часів Османської панування. Столиця Болгарії також може похвалитися численними пам’ятниками Нового часу. Серед них — чудовий храм Олександра Невського, витончена Софійська синагога, російська церква Св. Миколая та інші не менш примітні споруди. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні інтерес туристів до Софії неухильно зростає. Кілька днів, проведених в цьому динамічному і цікавому місті, обов’язково залишаться в скарбничці вражень кожного захопленого мандрівника.

Вартість туру від 208 EUR

Забронювати тур в Софію

Забронювати свій відпочинок на вихідні:

0685743711, 0635743711!

А щоб бути в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас FacebookTelegram канал та Instagram!