Статьи

COVID-19 ПРАВИЛА ПОДОРОЖЕЙ

У зв’язку з винятковими обставинами, викликаними розповсюдженням коронавірусу COVID-19, в багатьох країнах продовжують діяти обмеження на в’їзд, призупинено дію віз, або введені карантинні заходи для мандрівників.

Подробнее

Оксамитовий сезон в Греції

Ще одна країна, яка віддано чекатиме вас до самого кінця жовтня  – неймовірна Греція. Кажуть, що можна проводити тут відпустки усе життя і ніколи не знудитися, відкриваючи для себе нові острови, нові історії і відчуття. Можливо, декому з нас забракло часу, якого завжди не вистачає, для відпочинку влітку.  Оксамитовий сезон – це час для спокійного, розміреного проведення часу, що надає всі можливості курортного відпочинку. Осінній період, заслужено названий оксамитовим сезоном, дає масу переваг і нічим не поступається літньому відпочинку. Адже в цей час грецький клімат майже нічим не відрізняється від літнього – тут все ще спекотно, це все ще тепле море — настільки прогріте, що часом воно здається тепліше повітря. А от ціни стають значно приємнішими.

Подробнее

Раннє бронювання Літо 2021!

2020 рік дав нам багато тем для роздумів. За що всі ми йому, насправді, дуже вдячні. Це був час, коли ми змогли трошки сповільнитись, багато чого для себе переосмислити, відчути, що життя тепер стало більш усвідомленим.

Звісно, зміни стосуються і такої потрібної, важливої та незамінної частини нашого життя, як подорожі. І так, тепер усі ми подорожуємо по-новому. Ретельніше плануємо, дбаємо про безпеку, вибираємо для себе щось нове, зосереджуємось на головному.

Подробнее

Ізоляція ніколи не виглядала так добре: приголомшливі локації на Мальдівах – фото

На Мальдівах з’явилося чимало нових локацій для мандрівників, від яких перехоплює подих. Вони дозволять туристам насолоджуватися відпочинком та водночас дотримуватися соціальної дистанції.

Острівна держава знову відкрилася для відвідувачів 15 липня, відтоді її вже відвідали понад 57 000 туристів, пише CNBC.

Подробнее

ВІДПОЧИТИ ВІД СТРЕСУ: ГОЛОВНІ ТУРНАПРЯМКИ ВЗИМКУ 2020/2021

За вікном осінь, а зимовий сезон подорожей уже стартував. Найбільше, українці, в холодну пору купують тури до Єгипту, за ним слідує Танзанія, Домінікана, ОАЕ.
Як видно, пандемія хоч і перевернула ринок туризму, але бажання людей подорожувати залишилося, як і було. Головне, подорожувати безпечно. Зміна обстановки – гірське повітря або тепле сонце – це те, що потрібно для перезавантаження.

Подробнее

Хургада vs Шарм-ель-Шейх: куди поїхати?

Похмурі листопадові будні вже огорнули нас своєю сонливістю і передоднем зими. Є, звичайно, в цій порі свій шарм, але, якщо ти людина-літо і вже відчуваєш гостру нестачу вітаміну D, пора щось з цим робити. Пропонуємо махнути в Єгипет! У нинішніх умовах — це найдоступніша в усіх сенсах тепла країна. Ось тільки тепер треба буде вирішити — все таки Хургада або Шарм-ель-Шейх? Давай розбиратися.

Подробнее

Як провести вихідні, якщо в Україні ввели карантин вихідного дня!

Всі вже в курсі що Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року.

Подробнее

Зима + Болгарія = любов

Зима + Болгарія = любов. Чому? На це є ну дуже багато причин.

Подробнее

Стамбул: ТОП-10 місць для відвідування!

Стамбул – одне з найбільших і найцікавіших міст у світі. Тут Європа межує з Азією у буквальному розумінні – місто розташоване одночасно на двох континентах.

Відвідати Стамбул можна в будь-який час, в будь-яку пору року – нудно не буде. Навіть уікенд, проведений в Стамбулі, залишить незабутні враження надовго!

Подробнее

Зимова екзотика: в які країни вже можна бронювати новорічні тури?

П’ять екзотичних країн для новорічних свят.

Планувати відпочинок на новорічні свята ніколи не рано, особливо якщо це стосується відпустки за кордоном. Уже зараз туроператори формують найцікавіші тури і готують чартерні програми в теплі країни.

І хоча список країн, куди можна полетіти на новорічні канікули, в цьому сезоні не такий вже й великий, вибір все ж залишається хорошим.

Подробнее