Статьи

Стамбул: ТОП-10 місць для відвідування!

Стамбул – одне з найбільших і найцікавіших міст у світі. Тут Європа межує з Азією у буквальному розумінні – місто розташоване одночасно на двох континентах.

Відвідати Стамбул можна в будь-який час, в будь-яку пору року – нудно не буде. Навіть уікенд, проведений в Стамбулі, залишить незабутні враження надовго!

Подробнее

Зимова екзотика: в які країни вже можна бронювати новорічні тури?

П’ять екзотичних країн для новорічних свят.

Планувати відпочинок на новорічні свята ніколи не рано, особливо якщо це стосується відпустки за кордоном. Уже зараз туроператори формують найцікавіші тури і готують чартерні програми в теплі країни.

І хоча список країн, куди можна полетіти на новорічні канікули, в цьому сезоні не такий вже й великий, вибір все ж залишається хорошим.

Подробнее

Море-2020: де в Україні провести цьогорічну відпустку?

Чи може Україна запропонувати нам цікаві можливості для відпочинку на своїх курортах? Чи стануть вони гідною альтернативою закордонному відпочинку, якщо транспортне сполучення і виїзний туризм не будуть відновлені найближчим часом?

Подробнее

Важлива інформація від туристичних операторів на період карантину до 11.05.2020

Епідемія коронавірусу COVID-19 стала надзвичайною ситуацією для всього світу. Глобальний карантин, заборона туристичних поїздок — вимушені заходи країн для попередження подальшого розповсюдження недуги.

Подробнее

Туреччина в Україні: готелі високого рівня на узбережжі Чорного моря

Враховуючи ситуацію з коронавіруом у світі, українцям доведеться придивитися до вітчизняних курортів в сезоні Літо 2020.
Відправляючись на курорт, оберіть для проживання якісне сучасне житло на морському узбережжі. 

Подробнее

ТУРЦИЯ 2020 — В ПОДАРОК ПОСЕЩЕНИЕ ПАРКА LAND OF LEGENDS

Акция — только до 15 марта дарим посещение The Land of Legends и бесплатный трансфер до сказочного парка развлечений при бронировании отелей в Турции.

Бронируйте любой из списка отелей  и получайте БЕСПЛАТНОЕ посещение The Land of Legends.

Подробнее

Куда поехать отдохнуть на майские праздники за границу в 2020 году

Майские праздники — это весенний бонус к отпуску, и провести их нужно так, чтобы потом не кусать локти. Позаботиться о покупке билетов и бронировании отеля необходимо заранее. Если заняться организационными вопросами в феврале, можно принять участие в акции раннего бронирования и сэкономить бюджет. А можно дождаться апреля и попробовать поймать горящий тур, но этот вариант более рискованный. Делимся с Вами идеями, куда поехать на море в мае, где искать экзотику и как развеяться недалеко от дома, чтобы не потратить много денег.

Подробнее

Куда поехать в Европу на 8 марта

Уже совсем скоро наступит один из главных весенних праздников – это 8 Марта , которое в 2020 году выпадает на воскресенье. А это значит, что для празднования украинцы получают целых три дня подряд. Это прекрасный повод отправиться с любимой в романтическое путешествие: например, за границу, туда, где вы еще не бывали, чтобы набраться незабываемых впечатлений. А куда поехать на 8 Марта – смотрите в обзоре интересных мест в нашей статье.

Подробнее

Раннее бронирование Лето 2020

Уже решили, куда полетим летом? Сделайте первый шаг навстречу отпуску мечты!

С любимой акцией «Раннее бронирование Лето 2020» подготовиться к лету очень легко. Всего 30% первого взноса и отдых в кармане! Даже если загранпаспорт только в планах, бронируй тур без него!

Подробнее

Мексиканські канікули починаються!

Мексика – країна яскравих кольорів, веселих танців, екзотичних фруктів та неймовірної легкості.

Подробнее