Статьи

Раннее бронирование Лето 2020

Уже решили, куда полетим летом? Сделайте первый шаг навстречу отпуску мечты!

Подробнее

Мексиканські канікули починаються!

Мексика – країна яскравих кольорів, веселих танців, екзотичних фруктів та неймовірної легкості.

Подробнее

Гірськолижні тури. Раннє бронювання 2019-2020!

Відпочинок на гірськолижних курортах — один з найпопулярніших способів провести відпустку в русі і отримати масу приємних спогадів і відмінний заряд бадьорості. Ми пропонуємо  гірськолижні тури на будь-який смак і будь-який час: короткі поїздки на вихідні і тривалі подорожі по самим цікавим і популярним гірськолижним курортам світу!

Подробнее

Таїланд, ОАЕ, Шрі-Ланка: старт раннього бронювання на Зиму 19-20!

Шановні друзі! Стартує акція «Раннє бронювання Зима 19-20», яка дає змогу забронювати улюблений напрямок по вигідній ціні. Деталі акції:

Подробнее

Куда поехать с детьми на отдых?

С приближением школьных каникул и отпускного сезона родители начинают задумываться куда поехать на отдых с детьми, стараясь выбрать места и страны, где будет интересно всей семье. К отдыху с ребенком всегда приходится готовиться заранее и продумывать все до мелочей, иначе долгожданный отпуск может быть безнадежно испорчен.

Подробнее

Лето, говорите? Не забудьте про горнолыжку — хорошие условия раннего бронирования!

На рынке началась продажа туров на сезон Зима 2019-2020 по раннему бронированию. Покупая тур заранее, можно сэкономить до 30-40% от стоимости проживания. Преференциями для туристов на направлених Австрия, Италия, Андорра.

Подробнее

Напишіть свої історії з Кіпру

Під час кожної подорожі ми наповнюємося історіями та новими враженнями. Історіями, які ми охоче фіксуємо на фотографіях, намагаємося запам’ятати, із задоволенням розповідаємо друзям, коли повертаємося. Історіями, що народжують наші власні жарти та меми – зрозумілі тільки тим, хто розділяв з вами ці пригоди. Історії, які у нас одразу асоціюються з певною країною. Ми хочемо, щоб у вас було безліч красивих історій, пов’язаних з Кіпром, тому ми зробили все, аби ви могли насолоджуватись кожною хвилиною свого відпочинку. 

Подробнее

#Spend Your Summer In Georgia!

Грузія – це та країна, розказуючи про яку починаєш трохи губитися, адже вона настільки багатогранна та цікава, що не знаєш, з чого ж почати.

Подробнее

Літо по-катарськи. Шукайте подарунки в новині!

Яким ви уявляєте собі літо по-катарські? Розкішним та незвичним, неспішним та невимовно красивим, гарячим та цікавим. Саме таким воно і буде, якщо ви вирішите провести його у цій сповненій чудес країні.

Подробнее

Коста-Дорада. Магія золотого берега

Іспанія – це та країна, яка навряд чи може когось залишити байдужим. Адже тут кожен неодмінно знайде те, що любить!

Подробнее