Статьи

Раннє бронювання Літо 2021!

2020 рік дав нам багато тем для роздумів. За що всі ми йому, насправді, дуже вдячні. Це був час, коли ми змогли трошки сповільнитись, багато чого для себе переосмислити, відчути, що життя тепер стало більш усвідомленим.

Звісно, зміни стосуються і такої потрібної, важливої та незамінної частини нашого життя, як подорожі. І так, тепер усі ми подорожуємо по-новому. Ретельніше плануємо, дбаємо про безпеку, вибираємо для себе щось нове, зосереджуємось на головному.

Подробнее

Ізоляція ніколи не виглядала так добре: приголомшливі локації на Мальдівах – фото

На Мальдівах з’явилося чимало нових локацій для мандрівників, від яких перехоплює подих. Вони дозволять туристам насолоджуватися відпочинком та водночас дотримуватися соціальної дистанції.

Острівна держава знову відкрилася для відвідувачів 15 липня, відтоді її вже відвідали понад 57 000 туристів, пише CNBC.

Подробнее

ВІДПОЧИТИ ВІД СТРЕСУ: ГОЛОВНІ ТУРНАПРЯМКИ ВЗИМКУ 2020/2021

За вікном осінь, а зимовий сезон подорожей уже стартував. Найбільше, українці, в холодну пору купують тури до Єгипту, за ним слідує Танзанія, Домінікана, ОАЕ.
Як видно, пандемія хоч і перевернула ринок туризму, але бажання людей подорожувати залишилося, як і було. Головне, подорожувати безпечно. Зміна обстановки – гірське повітря або тепле сонце – це те, що потрібно для перезавантаження.

Подробнее

Хургада vs Шарм-ель-Шейх: куди поїхати?

Похмурі листопадові будні вже огорнули нас своєю сонливістю і передоднем зими. Є, звичайно, в цій порі свій шарм, але, якщо ти людина-літо і вже відчуваєш гостру нестачу вітаміну D, пора щось з цим робити. Пропонуємо махнути в Єгипет! У нинішніх умовах — це найдоступніша в усіх сенсах тепла країна. Ось тільки тепер треба буде вирішити — все таки Хургада або Шарм-ель-Шейх? Давай розбиратися.

Подробнее

Як провести вихідні, якщо в Україні ввели карантин вихідного дня!

Всі вже в курсі що Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року.

Подробнее

Зима + Болгарія = любов

Зима + Болгарія = любов. Чому? На це є ну дуже багато причин.

Подробнее

Стамбул: ТОП-10 місць для відвідування!

Стамбул – одне з найбільших і найцікавіших міст у світі. Тут Європа межує з Азією у буквальному розумінні – місто розташоване одночасно на двох континентах.

Відвідати Стамбул можна в будь-який час, в будь-яку пору року – нудно не буде. Навіть уікенд, проведений в Стамбулі, залишить незабутні враження надовго!

Подробнее

Зимова екзотика: в які країни вже можна бронювати новорічні тури?

П’ять екзотичних країн для новорічних свят.

Планувати відпочинок на новорічні свята ніколи не рано, особливо якщо це стосується відпустки за кордоном. Уже зараз туроператори формують найцікавіші тури і готують чартерні програми в теплі країни.

І хоча список країн, куди можна полетіти на новорічні канікули, в цьому сезоні не такий вже й великий, вибір все ж залишається хорошим.

Подробнее

Море-2020: де в Україні провести цьогорічну відпустку?

Чи може Україна запропонувати нам цікаві можливості для відпочинку на своїх курортах? Чи стануть вони гідною альтернативою закордонному відпочинку, якщо транспортне сполучення і виїзний туризм не будуть відновлені найближчим часом?

Подробнее

Важлива інформація від туристичних операторів на період карантину до 11.05.2020

Епідемія коронавірусу COVID-19 стала надзвичайною ситуацією для всього світу. Глобальний карантин, заборона туристичних поїздок — вимушені заходи країн для попередження подальшого розповсюдження недуги.

Подробнее