Статьи

Феєрична Сардинія! Відпочинок на дивовижному острові!

Маршрут
Києв — о.Сардинія (Ольбія, Байа, Будоні, Орозеї) — Києв

Тип туру
Авіатури, Відпочинок на морі, Найвигідніша Європа

Прямий чартер! Розміщення Фортуна 3* ВВ – від 499 євро/ос

Подробнее

Раннє бронювання ЛІТО 2022!

Жити мрією — звучить чудово, чи не так? Поки багато хто поспішає на роботу із задумливою зморшкою між брів — ви бадьоро крокуєте, озброївшись найкращою із усмішок.

Бачите лагідне сонце у склянці апельсинового соку, чуєте шум прибою у звуках галасливих міських вулиць, а на обідній перерві потай вибираєте капелюшок, мрійливо закреслюючи дні в календарі. Кожний прожитий день — тепер свято, адже він неминуче наближує вас до літа.

Пропонуємо прямо зараз почати жити надихаючою та мотивуючою мрією — про одну з найкращих літніх відпусток. Тим більше що такий підхід обіцяє вам багато додаткових бонусів. Заново відкриваємо для вас чудові напрямки, а ще проголошуємо себе повністю відкритими до ваших найзаповітніших тревел-мрій, шалених бажань та невпинної жаги до нових вражень!

Подробнее

Розпочинаємо екзотичний сезон: 3 спекотні напрямки для чарівних мандрівок!

Коли робота витискає останні соки, а похмурі пейзажі псують настрій, з’являється непереборне бажання покинути все це і опинитися у геть іншому місці.

Подробнее

COVID-19 ПРАВИЛА ПОДОРОЖЕЙ

У зв’язку з винятковими обставинами, викликаними розповсюдженням коронавірусу COVID-19, в багатьох країнах продовжують діяти обмеження на в’їзд, призупинено дію віз, або введені карантинні заходи для мандрівників.

Подробнее

Оксамитовий сезон в Греції

Ще одна країна, яка віддано чекатиме вас до самого кінця жовтня  – неймовірна Греція. Кажуть, що можна проводити тут відпустки усе життя і ніколи не знудитися, відкриваючи для себе нові острови, нові історії і відчуття. Можливо, декому з нас забракло часу, якого завжди не вистачає, для відпочинку влітку.  Оксамитовий сезон – це час для спокійного, розміреного проведення часу, що надає всі можливості курортного відпочинку. Осінній період, заслужено названий оксамитовим сезоном, дає масу переваг і нічим не поступається літньому відпочинку. Адже в цей час грецький клімат майже нічим не відрізняється від літнього – тут все ще спекотно, це все ще тепле море — настільки прогріте, що часом воно здається тепліше повітря. А от ціни стають значно приємнішими.

Подробнее

Раннє бронювання Літо 2021!

2020 рік дав нам багато тем для роздумів. За що всі ми йому, насправді, дуже вдячні. Це був час, коли ми змогли трошки сповільнитись, багато чого для себе переосмислити, відчути, що життя тепер стало більш усвідомленим.

Звісно, зміни стосуються і такої потрібної, важливої та незамінної частини нашого життя, як подорожі. І так, тепер усі ми подорожуємо по-новому. Ретельніше плануємо, дбаємо про безпеку, вибираємо для себе щось нове, зосереджуємось на головному.

Подробнее

Ізоляція ніколи не виглядала так добре: приголомшливі локації на Мальдівах – фото

На Мальдівах з’явилося чимало нових локацій для мандрівників, від яких перехоплює подих. Вони дозволять туристам насолоджуватися відпочинком та водночас дотримуватися соціальної дистанції.

Острівна держава знову відкрилася для відвідувачів 15 липня, відтоді її вже відвідали понад 57 000 туристів, пише CNBC.

Подробнее

ВІДПОЧИТИ ВІД СТРЕСУ: ГОЛОВНІ ТУРНАПРЯМКИ ВЗИМКУ 2020/2021

За вікном осінь, а зимовий сезон подорожей уже стартував. Найбільше, українці, в холодну пору купують тури до Єгипту, за ним слідує Танзанія, Домінікана, ОАЕ.
Як видно, пандемія хоч і перевернула ринок туризму, але бажання людей подорожувати залишилося, як і було. Головне, подорожувати безпечно. Зміна обстановки – гірське повітря або тепле сонце – це те, що потрібно для перезавантаження.

Подробнее

Хургада vs Шарм-ель-Шейх: куди поїхати?

Похмурі листопадові будні вже огорнули нас своєю сонливістю і передоднем зими. Є, звичайно, в цій порі свій шарм, але, якщо ти людина-літо і вже відчуваєш гостру нестачу вітаміну D, пора щось з цим робити. Пропонуємо махнути в Єгипет! У нинішніх умовах — це найдоступніша в усіх сенсах тепла країна. Ось тільки тепер треба буде вирішити — все таки Хургада або Шарм-ель-Шейх? Давай розбиратися.

Подробнее

Як провести вихідні, якщо в Україні ввели карантин вихідного дня!

Всі вже в курсі що Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року.

Подробнее