Баку: Східний характер. Західні тенденції

Baku9

Баку – це місто, яке дивує своїми контрастами. Тут зовсім поруч можуть розташовуватись будівля, якій кілька сотень років, і надсучасний височенний хмарочос. Це місто, де можна піти на пляж та досхочу накупатись в морі, а потім – завітати на виставку, у ресторан чи клуб.

Це місто, де ви зможете відчути дух сходу – з його традиційністю, візерунками, культурними особливостями, і водночас – відкритість до нового та сучасного, що разом дає чудовий результат!

Азербайджан це:

  • Щоденні вильоти з Києва на регулярних рейсах.
  • Великий вибір готелів. Наприклад, радимо:
Abu Arena 4* ART Gallery Hotel 5*
Park Inn By Radisson Hotel 4* Intourist Hotel Autograph Collection 5*
Holiday Inn Hotel 4* Boutique 19 Hotel 4*
  • Цікаві екскурсії, які відкриють для вас зовсім незвичний і неочікуваний Азербайджан.

5 причин сказати в Баку «WOW!»

  1. Дівоча башта. Ця будівля вважається символом міста, але цікава вона не цим, а тим, що достеменно про неї ніхто нічого не знає – ні її точний вік, ні для кого її будували. Звісно, через це вона обростає легендами і переказами. Цікаво, скільки історій про неї будете знати ви, коли повернетесь з Баку?
  2. Музей килимів. І тут знову звернемо вашу увагу на архітектуру – сам музей побудований у вигляді закрученого килима з характерними візерунками. А що ж на нас чекає всередині? 14 000 килимів! І в кожного з них – своя історія та особливості, і це дійсно цікаво.
  3. Мечеті та замки. Вони у Баку дуже красиві! Особливо варто звернути увагу на мечеті Тезепир та Бібі-Ейбат. А ще вас точно не залишить байдужими палац Ширваншахів – старовинна резиденція правителів Азербайджану, що будувалася впродовж чотирьохсот років.
  4. Базар Яшил. Це найбільший ринок Баку. Його назва перекладається як «Зелений базар», і це те місце, де просто очі розбігаються від асортименту! Місцеві солодощі, гранати та інжир, найрізноманітніші горіхи та сухофрукти. І все таке красиве – мимоволі робиш десяток фото для Instagram і купуєш купу всього!
  5. Колесо огляду. Воно зачаровує вас кількома моментами: його висота – 60 метрів, і стоїть колесо на самому березі моря, тож краєвиди тут відкриваються неймовірні. Якщо у вас в планах – освідчитись коханій людині, то це точно варто зробити тут – на височині!

ХОЧУ СКАЗАТИ WOW В БАКУ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;