Балі. Простий рецепт щастя

Балі

Для того щоб почуватися щасливим, потрібно зовсім мало і водночас багато. Адже щастя – це стан, який залежить від нашого світогляду, внутрішньої рівноваги та  відчуття гармонії з навколишнім світом. Тож щоб навчитися, або згадати, як це – вміти радіти простим речам, варто інколи вирушати у подорожі, які допоможуть повністю розслабитись, скинути з себе всі турботи та перезавантажитись. «Куди?» – запитаєте ви. «На Балі!» – відповімо ми.

Не відкладайте цю важливу для себе подорож та плануйте її вже зараз. Тим паче що ми підготували все, щоб ваш відпочинок в Індонезії був максимально комфортним.

Балі це:

 • Гарантований блок місць на крилах однієї з найкращих авіакомпаній світу за версією Skytrax – Qatar Airways.
 • Вильоти з Києва у понеділок, вівторок, п’ятницю та суботу.
 • Чудові ціни на ваші улюблені готелі. Подивіться і скажіть, чи ви ще десь такі бачили?
 • Прекрасний вибір готелів. Наприклад, радимо:
✔ Mulia Resort 5* ✔ Nusa Dua Beach Resort 5*
✔ Meli Bali 5* ✔ Tijili Benoa 4*
✔ Ayodya 5* ✔ Ibis Style Benoa 3*
 • Працюємо з усіма регіонами Балі. Який курорт ваш улюблений?
 • Екскурсії з чудовими гідами до визначних місць острова, які необхідно відвідати хоч раз в житті кожному.

Щастя завжди поруч

Балі – саме те місце, яке допоможе вам віднайти себе, покаже, наскільки важливими є прості речі та  допоможе знаходити щастя в кожному моменті життя. Цінний досвід, правда? Тож не зволікайте та вирушайте у цей дивовижний куточок вже зараз  та насолоджуйтесь життям! А доки ви обираєте тур та дату подорожі, ми розкажемо про популярні екскурсії, які неодмінно вам сподобаються, особливо, якщо ви відпочиваєте всією родиною. Адже родина – це завжди щастя, правда?

 1. Зоопарк + сніданок з орангутанами. Так, на Балі є зоопарк, який працює з 2002 року. Тут разом з дітьми ви зможете подивитись на багатьох тваринок, яких раніше бачили тільки у книжках – всього в зоопарку 350 видів екзотичних тварин! А ще на вас чекає ну дуже цікавий сніданок – адже компанію вам складуть мавпочки.
 2. Парк слонів. Слони – великі і граційні, добрі та мудрі. Неможливо не захоплюватись їх величчю! Хочете познайомитись з цими тваринами ближче? Що ж, у вас буде така можливість.
 3. Парк птахів і парк рептилій. Ще одне місце єднання з природою. Різнобарвні пернаті, дивовижні рептилії… так захопливо спостерігати за їх життям та звичками.
 4. Тур в сафарі-парк. Це та екскурсія, яку неодмінно потрібно відвідати, щоб отримати порцію гострих відчуттів.
 5. Нічне сафарі в сафарі-парку. Хочете додати до сафарі чогось особливого? Легко! Для вас – нічне сафарі, де ви зможете дізнатись більше про нічних мешканців Балі та отримати незабутні враження.

ХОЧУ ЗА ЩАСТЯМ НА БАЛІ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;