Грузинські подарунки. Ще більше вигід для тих, хто відпочиває в Батумі!

batumi

Грузія – країна дуже гостинна. Тут вам будуть раді, як дуже близькому другу, огортаючи піклуванням та увагою. Найкращий шматочок шашлику – для вас, найбільше хачапурі – для вас, найпрекрасніший тост, найсмачніше вино, найзручніше місце – все-все для вас. І звісно, що, організовуючи для вас відпочинок у Грузії, ми подбали про те, щоб ви максимально відчули цю гостинність, і приготували для вас багато подарунків та приємних сюрпризів. Тож не пропустіть і скористайтесь усіма вигодами!

Заразом нагадаємо, що Грузія це:

Зручна польотна програма, яку ми продумали для вас так, щоб ви не змарнували ані хвилинки відпочинку. Вильоти з таких міст: Київ, Одесса, Харків.

  • Великий вибір найрізноманітніших екскурсій – гастрономічні, винні, історичні, для фотосессій – просто озвучте ваші побажання!
  • Хороший вибір готелів на будь-який смак. Наприклад, радимо в Батумі Marina 3*+ та Aqualand 4*, про які розкажемо сьогодні трохи більше.

Батумі – cheap and chic

Ну що, питаєте, які ж цікаві пропозиції і вигоди ми для вас приготували? Ловіть увесь список!

Ми хочемо, щоб ви відпочили не тільки красиво, але й вигідно. Тому прямо зараз ви можете обрати тур в Батумі на 7 днів за ціною від 262 доларів за ½ dbl*.

  • Ми пропонуємо ну просто чудові ціни та відпочинок у Батумі з вильотами з Одеси та Харкова (приліт в Кутаїсі). Ви ще у когось бачили такі ціни?
  • Ви можете обрати комбінований тур Тбілісі + Батумі, де переїзд між містами на поїзді чи автобусі вже буде закладений у вартість пакету. Так ви отримаєте істотну різницю у вартості в порівнянні з індивідуальним трансфером. Але для вибагливих туристів, звичайно, є і індивідуальний трансфер.
  • У нас є дві новинки – готелі, які вам точно сподобаються – Marina 3*+ та Aqualand 4*.

ХОЧУ В ГРУЗІЮ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;