Йорданія. Чари Мертвого моря

ио

Наш світ невимовно красивий, різноманітний та захопливий. В ньому стільки природних чудес, що перевершують фантазії казок, дивують і полонять назавжди. Одне з таких незабутніх місць – Мертве море. Важко відірвати погляд від цього неймовірного та просто космічного тектонічного озера, що ніби ховає сотні таємниць.

Ми дуже хочемо, щоб ви із задоволенням відкривали для себе нові місця або повертались до тих, які встигли полюбити. Саме тому ми зробили все для того, щоб ви без жодного клопоту могли просто зараз обрати для себе тур в Йорданію. Ну що, вперед – досліджувати та насолоджуватись чарами Мертвого моря та всіма принадами дивовижної Йорданії?

Йорданія це:

 • Зручна польотна програма на крилах авіакомпанії Jordan Aviation. Вильоти – кожної п’ятниці. Тож чому б просто зараз не запланувати насичену і красиву відпустку?
 • Багаж до 23 кг вже врахований у вартість
 • Ми безкоштовно оформимо для вас візу, якщо ви забронюєте тур як мінімум за 5 днів до планованого вильоту
 • Широкий вибір цікавих тематичних екскурсійних турів.
 • Розкішний вибір готелів.

Неймовірне море!

Мертве море — це така краса, якою можна милуватись просто до нескінченності. Але не забудьте, що тут є ще чим зайнятись, окрім споглядання:

1. Косметика. Багато хто знає і любить ізраїльську косметику; йорданська нічим не поступається їй у якості, але приємно здивує ціною. Місцева косметика поєднує в собі мінерали Мертвого моря і додаткові рослинні компоненти, оливкову олію, екстракт алое, мед, екстракт хни, вітаміни. Тож не забудьте привезти для себе і близьких такий чудовий подарунок.

2. Грязі. Ну це просто неможливо – побувати на Мертвому морі і не спробувати на собі всі чудодійні властивості знаменитих лікувальних грязей. Вони мають чудовий косметичний і омолоджувальний ефекти, активізують кровообіг, очищають організм від токсинів і оновлюють клітини. Як вам такий ефект?

3. Пляжний відпочинок. Думаємо, коли ви приїдете до Мертвого моря, вам відразу захочеться полежати на його поверхні та перевірити, наскільки ж воно солоне. Ми радимо вам зміксувати спокійний відпочинок на Мертвому морі з дайвінгом в Акабі.

4. Екскурсії. Коли будете відпочивати на Мертвому морі, не збудьте, що на вас чекає ще ну дуже багато неймовірних місць зовсім поруч, які варто побачити. Тож замовляйте екскурсії, наприклад у Віфанію, Джераш, Амман та Мадабу.

А ви знали, що:

 • Це одна з найбільш солоних водойм на Землі. Його «солоність» становить 33,7% — це в 8,6 раза більше, ніж в океані
 • Рівень води тут на 423 метри нижчий від рівня моря і падає зі швидкістю приблизно 1 метр в рік
 • Максимальна глибина моря — 306 метрів.
 • Уміст мінеральних речовин у воді в середньому становить 260 — 270% (для порівняння: в Середземному морі — 40%).
 • Крім унікального складу солей, це море відоме цілющими грязями.
 • З солей і грязей Мертвого моря роблять дуже дієву косметику, що омолоджує та освіжає.

ХОЧУ ДО ЙОРДАНІЇ НА МЕРТВЕ МОРЕ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;