Jumeirah. Той самий бездоганний відпочинок в ОАЕ

jumeirah

У нас є такі партнери, про яких ми хочемо розповідати вам ну просто без упину. Адже у них дуже цікава історія та концепція, а ще – такі співзвучні нам цінності та цілі. А ще – нестандартний та особливий підхід до кожного проекту. А ще – чудова команда, працюючи з якою, ми стаємо не тільки хорошими партнерами, але й друзями. І ось усі ці «а ще» і ще багато інших поєднались в нашій роботі з мережею готелів Jumeirah Hotels and Resorts. Тож знайомтесь ближче і ви.

З любов’ю до кожної деталі

Готелі мережі Jumeirah Hotels and Resorts відомі в усьому світі. Де б вони не з’являлись – вони одразу підкорювали своїх гостей високим рівнем сервісу, увагою до найменших дрібниць, вмінням  організувати для кожного дійсно ідеальний відпочинок, враховуючи потреби кожної людини. Тому впевнено можемо сказати, що ця мережа протягом останніх двох десятиліть справила важливий вплив на світовий ринок готельного бізнесу.

У восьми країнах мережа має 25 готелів, у яких працюють 13 500 співробітників. З 1997 року компанія відкрила готелі в ОАЕ, Бахрейні, Індонезії, Німеччині, Китаї, Кувейті, Британії, Саудівській Аравії, на Мальдівах, в Іспанії та Омані. Вражаючий список, еге ж? Це готелі, які постійно отримують нагороди і завойовують серця туристів. Наприклад, Jumeirah at Saadiyat Island Resort виграв World Travel Awards 2019 як провідний розкішний курорт Абу-Дабі 25 квітня 2019 року.

Там, де живе розкіш

Кожен готель цієї мережі можна впевнено порівняти з витвором мистецтва. Тут вам і цікаві архітектурні рішення, і фантастично облаштована територія, і продумані розваги та активності для  гостей будь-якого віку та інтересів. І кухня, де для вас з любов’ю та натхненням готують професійні кухарі, і вишколений персонал, який з піклуванням та увагою поставиться до кожної вашої потреби.

Тож обирайте вже зараз:

✔ Al Qasr – Madinat Jumeirah 5* ✔ Jumeirah Beach Hotel 5*
✔ Dar Al Masyaf – Madinat Jumeirah 5* ✔ Jumeirah Creekside Hotel Dubai 5*
✔ Jumeirah at Etihad Towers 5* ✔ Jumeirah Emirates Towers 5*
✔ Jumeirah at Saadiyat Island Resort 5* ✔ Jumeirah Zabeel Saray 5*
✔ Al Naseem — Madinat Jumeirah 5* ✔ Mina A Salam — Madinat Jumeirah 5*
✔ Burj Al Arab 5*

ХОЧУ ТУР В ОАЕ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;