Катар. Відчуй себе шейхом!

КАТАР1

Що ви уявляєте, коли чуєте про найбагатшу у світі країну? Шаленої висоти хмарочоси, які торкаються неба. Архітектурні дива, від яких неможливо відвести погляд. Золоті прикраси будь-якого розміру і ваги. Шикарні заклади, яким позаздрять члени королівської родини. Неймовірно дорогі автомобілі та екзотичні домашні тварини на кшталт леопардів чи орлів.

Катар – це квінтесенція розкоші та багатства. Це те місце, де з легкістю можна відчути себе шейхом, що проводить вечори в найрозкішнішому ресторані з кальяном та вибагливими стравами. Хочете пожити як шейх? Ну тоді просто бронюйте тур до Катару з Join UP! Тим паче що ми приготували для вас чудовий подарунок!*

А окрім цього, не забувайте, що Катар це:

 • Чудові ціни. Тільки погляньте! Ви ще у когось бачили такі?
 • Приголомшливий вибір готелів. Наприклад, як вам такі:
  • The Ritz-Carlton Doha 5*
  • The St. Regis Doha 5*
  • InterContinental Doha 5*
 • Зручна польотна програма на крилах однієї з найкращих авіакомпаній світу Qatar Airways. Вильоти на гарантованому блоці з Києва у вівторок, четвер та суботу, а з 01.02 вильоти будуть щоденно!
 • Великий вибір екскурсійних турів, які ви ніколи не забудете. Круїз на човні доу з вечерею, прогулянка Дохою, сафарі або вивчення західного узбережжя – обирайте та подаруйте собі незабутні моменти.

Уся розкіш Катару

Ми знаємо, що відпочиваючи в цій країні, ви не раз здивуєтесь місцевим чудесам. І ось лише кілька фактів, які цікаво знати про Катар:

 • «Найгламурніше місце на Ближньому Сході» – саме так називають штучній острів «Перлина Катара» біля узбережжя району Вест-Бей. Тут на вас чекають елітні житлові хмарочоси, розкішні вілли, всесвітньо відомі готелі, причали для яхт та магазини всесвітньо відомих брендів.
 • Фестивальна країна. У Катарі відбувається просто сила-силенна різноманітних фестивалів. І всі вони дуже «катарські» – масштабні та з вражаючим розмахом. Чого вартує один лише фестиваль Qatar International Food Festival, де представлені найкращі страви місцевої кухні! А весняний фестиваль на ринку Сук-Вакіф, національний «Літній фестиваль чудес»?
 • Розваги! Відпочиваючи в Катарі, не оминіть можливості випробувати місцеві розваги – підкорити величні піщані дюни пустелі на позашляховику або пожити як справжні бедуїни. А як вам пропозиція влаштувати прогулянку на традиційному човнику доу? Оберіть час, коли сідає сонце – неймовірні враження вам гарантовано!
 • Трохи місцевого колориту. Верблюжі перегони в Аль-Шаханії, соколині полювання, історія яких у цій країні налічує більше п’яти тисяч років, перегони на арабських скакунах і кінний спорт, концерти народної музики на ринку Сук-Вакіф – о, Катар полонить не тільки багатством, але й культурними особливостями.

ХОЧУ ДО КАТАРУ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;