Кіпр відкриває кордони для українців: посольство уточнило правила в’їзду

tury-na-kipr-1510x848

Кіпр підтвердив відкриття кордону для туристів з України з 1 квітня. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства туризму Кіпру, передають Українські Новини.

«Кіпр відкриває свої кордони для всіх подорожуючих з України, починаючи з 1 квітня 2021», — сказано в ньому.

Для в’їзду необхідно пройти тестування на коронавірус, і підтвердити відсутність захворювання. При цьому дітям до 12 років проходити тест не потрібно. Після прибуття карантин проходити не треба.

Умови в’їзду

  • Перед вильотом необхідно зареєструватися на платформі CyprusFlightPass.
  • Протягом 72 години до вильоту треба отримати негативний результат ПЛР-тестування в сертифікованій лабораторії в Україні, перекладений на англійську мову.
  • По прильоту треба буде зробити повторний ПЛР-тест вартістю 30 євро в аеропорту Ларнаки або 32 євро в аеропорту Пафосу.
  • Результат цього тесту буде переданий туристу sms-повідомленням протягом 3 годин.
  • До його отримання треба буде залишатися на самоізоляції.
  • У разі отримання позитивного результату на Кіпрі місцевий уряд бере на себе зобов’язання фінансувати витрати на проживання, їжу, воду і ліки для хворого туриста.
  • В ході поїздки треба також бути готовими надати документи, що підтверджують мету поїздки (оплачений готель, договір оренди квартири), фінансові кошти (по 50 євро на добу), намір повернутися в Україну (оплачений зворотний авіаквиток).

Перегляд правил відвідування Кіпру різними країнами відбувається щотижня.

БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

0685743711,
0635743711

А щоб бути в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас FacebookTelegram канал та Instagram!