Коли і куди брати тури на Новий Рік!

unnamed

Туристичні країни, які українці обирають для зустрічі Нового року, не закриватимуться поточного сезону. Тури на новорічні свята можна купувати вже зараз.

Таку пораду в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL озвучив віцепрезидент Української асоціації туристичних агентств Максим Дереза.

За його словами, до пандемії коронавірусу тури на Новий рік можна було придбати до осені – пізніше місць у готелях уже не залишалося. «Ми важко плануємо наперед, а іноземці свої відпустки планують за рік. Готелі не гумові, тому восени вже нічого не забронюєш», – пояснив він.

Разом із тим експерт розповів, що через COVID-19 і пов’язані з ним обмеження сьогодні туристи вважають за краще не купувати тури заздалегідь. Так, в Україні «глибина продажів» становить всього місяць.

«Люди далі ніж на місяць не планують. Вони замислюються про те, щоб кудись поїхати, цікавляться, ставлять запитання, але не ухвалюють рішень», – повідомив Дереза.

З цієї причини тури на Новий рік на популярні напрями все ще доступні. Зокрема, тури в «теплі країни», які на новорічні свята вибирає 95% українських туристів.

«Я рекомендую планувати. На сто відсотків я впевнений, що світ закриватися не буде. Рік подорожей показав, що переміщення людей між країнами не є основним джерелом поширення вірусу. Локальні локдауни в світі можуть бути через зростання захворюваності. Але кордони не перекриватимуть і люди зможуть переміщатися між країнами», – запевнив експерт.

«Відкрита Домінікана, Мальдіви, Занзібар, Сейшели, Мексика плюс Єгипет і топові міста в Європі. Європа відкривається, але поки обережно. Але 95% туристів на Новий рік летять у теплі країни. Ці країни вже другий рік відкриті. Я думаю, що вони закриватися не будуть».

Він додав, що через пандемію готелі й туристичні компанії стали проводити більш гнучку політику. Зокрема, найчастіше вони згодні безкоштовно скасовувати бронювання.

Джерело: obozrevatel.com

А щоб бути в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас 

FacebookTelegram канал та Instagram!