Коронавірус: чому не варто боятись подорожувати

коронавир123

Під час такої паніки з приводу коронавірусу COVID-19, здавалося б, нерозумно навіть згадувати про якісь подорожі. Проте чимало з вас запланували відпустку давно і не хочуть скасовувати довгоочікуваний відпочинок. І не треба! Ми підготували для вас відповіді на розповсюджені запитання туристів з приводу коронавірусу та подорожей. Зберігайте спокій та збирайте валізи!

Наскільки серйозним є спалах коронавірусу зараз?

Зараз місцями з серйозними спалахами коронавірусу є Китай, Іран, Південна Корея та Північна Італія. Випадки захворювання на коронавірус є й в інших країнах, проте ситуація не така серйозна.

Де можна відстежити ситуацію в реальному часі?

Центр контролю захворювань (CDC) – найкращий онлайн-ресурс для того аби слідкувати за перебігом коронавірусу. Тут зібрана вся наявна інформація по всьому світу – від новин про останні спалахи хвороби до опису симптомів.

Існує спеціальний розділ для туристів, в якому перелічено всі країни, подорожей до яких варто поки що уникати, а також країн, до яких слід обмежити візити літніх людей з хронічними захворюваннями.

                                                                                                                                Яких заходів безпеки вживати під час подорожі

Якщо ви запланували поїздку до Китаю, Південної Кореї, Ірану та Північної Італії, то відкладіть їх до моменту, коли ситуація стабілізується.

Якщо ви подорожуєте до будь-якої іншої країни, непокоїтись не варто. Проте слід пам’ятати про загальні профілактичні заходи:

  1. Частіше мийте руки. Не торкайтесь обличчя, очей, рота та їжі, не помивши перед цим рук. На всяк випадок тримайте при собі санітайзер для рук.
  2. Візьміть з собою в літак антибактеріальні вологі серветки та протріть стіл та сидіння.
  3. Коли ви подорожуєте, ви знайомите свій організм з новими алергенами та мікробами, тому подбайте про свій імунітет. Споживайте більше фруктів та овочів. Достатня кількість сну також допоможе організму бути в гарному стані.

Як перевіряють на коронавірус в аеропортах

Пасажири, що прибувають із зон підвищеного ризику до різних аеропортів світу, мають пройти перевірку. До неї входить скринінг (сканування температури для визначення лихоманки) та реєстрація ознак респіраторних захворювань.

Також проводиться часта дезінфекція аеропортів та літаків. У деяких ще можна зустріти опитувальники здоров’я.

Чимало авіакомпаній використовують спеціальні прилади для фільтрації повітря, які усувають 99,9% бактерій в літаках.

Яка ймовірність того, що коронавірус розповсюдиться, якщо на борту буде зараженою хоча б одна людина?

Це малоймовірно. Проте аеропорт може вжити додаткових заходів безпеки і провести додатковий скринінг.

Якщо раптом виявиться, що ви в зоні ризику, співробітники аеропорту можуть помістити вас ненадовго на карантин, доки не впевняться, що все гаразд.

Чи прийматимуть місцеві лікарні іноземців?

У випадку такої необхідності, лікарні та медпрацівники лікуватимуть іноземців, які хворі на коронавірус. Щоб бути впевненими на 100%, варто подбати про туристичну страховку, яка покриватиме додаткові витрати на медичну допомогу.

Будьте в курсі усіх  новин, акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи наш Telegram канал!

 

Нові умови раннього бронювання з 06.03!!!