Летимо на Кубу!

f085c9d7b72fb99e5dec96f9fdca97e6

Інформаційна нота для туристів, які відвідують Кубу:

У зв’язку з відкриттям Куби для туризму інформуємо наступне: 9 жовтня, з огляду на сприятливу ситуацію в країні в плані боротьби з пандемією КОВІД-19, уряд Куби прийняло рішення про відкриття всіх міжнародних аеропортів країни, за винятком Гавани, яка також незабаром буде оголошена відкритою.

 

Тому ми звертаємо увагу на те, що з 9 жовтня можна літати по всьому туристичними напрямками Куби, в тому числі у всесвітньо відомий Варадеро.

Кубинські органи охорони здоров’я в координації з Міністерством туризму Куби здійснюють такі заходи, спрямовані на недопущення розширення КОВІД-19 серед прибувають до країни туристів:

• Пасажири після прибуття повинні заповнити форму з письмовим підтвердженням про стан здоров’я.
• Всім пасажирам, які прибувають в країну, буде виміряна температура тіла, безкоштовно проведено тест на ПЛР і вони будуть доставлені в готелі в захисних масках. Результати тестування на КОВІД-19 будуть доступні протягом найближчих 24 годин.
• Медична страховка на суму 30,00 доларів США буде запропонована в разі, якщо у пасажира немає страховки, яка покриває COVID 19. Страхування покриє витрати пасажира в разі його прибуття хворим COVID 19. Рекомендується, щоб всі пасажири придбали цю страховку.
• Для надання допомоги туристам і працівникам готелю в кожному готелі буде задіяна медична бригада, що складається з лікаря, медсестри і епідеміолога. Туристи зможуть перебувати на всіх об’єктах готелю без масок, їх використання буде обов’язковим тільки для співробітників.
• У разі позитивного результату тесту на ПЛР, турист буде негайно госпіталізований, а його супутники будуть ізольовані в спеціально відведеному для цього місці готелю.
• Туристи в готелі повинні підтримувати соціальну дистанцію і систематично здійснювати температурний контроль.
• У ресторанах і загальних приміщеннях готелів було вжито належних заходів для збереження соціальної дистанції.

 

Куба накопичила важливий досвід у боротьбі проти КОВІД-19 і має намір стати безпечним туристичним напрямком з точки зору здоров’я і чекає туристів у всіх своїх місцях призначення: Варадеро, Санта-Клара, Кайо Коко, Камагуей, Ольгин і Гавана, остання, коли буде оголошено її відкриття.

Джерело: посольство Куби в Україні.

ПІДІБРАТИ ТУР НА КУБУ ОНЛАЙН

0685743711
0635743711

А щоб бути в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас FacebookTelegram канал та Instagram!