ЛЕТИМО В ДОМІНІКАНУ ВЖЕ У ЖОВТНІ!!!

шрии

Вже у жовтні відпочинок на пляжах курортах Карибського басейну стає доступним для українців.

Чим приваблюють карибські курорти?

Це рай для любителів респектабельного відпочинку, якісного сервісу і яскравих розваг.
Клімат на островах Карибського регіону — цілий рік рівний і м’який з комфортною температурою повітря 26-27 градусів і такою ж теплою водою.

Пляжі на курортах — з білого, рожевого і чорного піску, з блакитним морем і мальовничими пальмами.Найпопулярніший курорт — Домініканська республіка, яка розташована на острові Гаїті. На курорті насолоджуються фантастичною природою, проживанням в респектабельних готелях, вишуканою кухнею, дайвінгом і екзотичної атмосферою.

З 16 жовтня авіакомпанія «Азур Ейр Україна» разом «Анекс Тур» запускають перші рейси в Домініканську республіку. Переліт здійснюватимуть на літаках «Boeing 767-300» в економ і бізнес-класах.

Які умови в’їзду в Домінікану для туристів?

Уряд Домініканської розробило чіткі протоколи, які будуть гарантувати безпеку здоров’я туристів під час відпочинку в країні. Крім них, міжнародні готельні бренди теж розробили свої глобальні правила щодо безпечного обслуговування туристів.

«Все готелі працюють по протоколу охорони здоров’я Всесвітньої ради з питань подорожей та туризму (WTTC), що гарантує безпеку відпочиваючим і персоналу. Всі туристи отримують страховку від COVID -19, яка покриває і самоізоляцію, і лікування, і вартість квитка додому для всіх подорожуючих в грудні 2020. Витрати бере на себе уряд республіки», — відзначають в «Анекс Тур».

При в’їзді в Домініканську республіку українцям ПЛР-тести не потрібні, в аеропортах вибірково робитимуть експрес-тести. Самоізоляція після повернення в Україну поки не потрібно.

Туристи повинні дотримуватися загальноприйнятих правил карантину в публічних місцях і під час екскурсій: носити маски та дотримуватися соціальної дистанції.Домінікану не дарма називають маленьким «карибським раєм»: на курорті є буквально все для яскравого казкового відпочинку. Цінителям комфортного відпочинку обов’язково потрібно відвідати це місце хоча б раз.Домініканська Республіка є одним з найпопулярніших напрямків Карибського регіону серед українців. Турпакети можна підібрати різні, ціна стартує від 62 000 грн на двох.

                ЗАБРОНЮВАТИ СВІЙ РАЙСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК В ДОМІНІКАНІ!

0685743711,
0635743711

А щоб бути в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас FacebookTelegram канал та Instagram!