Лови хвилю Португалії!

ПОРТУГАЛИЯ

Ану, зізнавайтесь! Ви теж із захватом дивились фільм «На гребені хвилі» з неперевершеними Кіану Рівзом та Патріком Свейзі?

Або мультфільм «Лови хвилю» – про пінгвінів-серфінгістів? Чи, можливо, кілька разів, очікуючи на відпустку, передивлялись «Підкорювачів хвиль» і уявляли, як будете самі приборкувати хвилі на дошці? Ух! Серфінг – дійсно красивий та драйвовий вид спорту, що дає можливість відчути єднання з водною стихією, невимовний прилив адреналіну та захвату.

Що ж, навіть якщо ви ніколи не ставали на дошку, а лише несміливо мріяли про це, то час для першого кроку настав! Ну а якщо ви давно не уявляєте свого відпочинку без ковзання на хвилях, то вам нічого й розповідати не потрібно. Ми запрошуємо вас до Португалії – ловити хвилі та насолоджуватись усіма принадами відпочинку біля океану.

І доки ви думаєте, на які дати брати відпуску, ми нагадаємо вам, що Португалія це:

  • Зручні чартерні перельоти на крилах авіакомпанії SkyUp. Вильоти з Києва до Фаро щосуботи та щосереди з 01.06 по 23.10.19.
  • Улюблені курорти країни. Наприклад, місця, про які мріє кожен серфер: Ерісейра, Пеніше, Албуфейра, Віламоура та Лагуш.
  • Шикарний вибір готелів.

«І для цього тут є всі умови, адже навіть для тих, хто ніколи не бачив дошку для серфінгу ніде, окрім фільмів, тут є і хороші школи, і інструктори, і оренда спорядження, і безліч місць, неначе створених самою природою, яка теж хоче, щоб ви навчились кататись на серфі та отримували насолоду від підкорення хвиль»

Велика хвиля!

Захопившись серфінгом, не забудьте, що в Португалії є ще багато чого – неймовірні морепродукти, красиві місця, дивовижна архітектура, відомий трамвайчик №28, яким просто обов’язково потрібно проїхатись, пляжі, де можна поніжитись на сонечку, та безліч великих музичних фестивалів.

А ось кілька наших улюблених місць для серфінгу:

  1. Ерісейра – цю назву вам скаже будь-який досвідчений серфер, якщо навіть розбудити його серед ночі. Це маленьке рибальське селище на північ від Лісабона знають далеко за межами Португалії і називають меккою серферів і бодібордеров. Радимо пляжі: Кошуш, Педра-Бранка або Фож-ду-Лізандра.
  2. Пеніше. Саме пляжам цього містечка Португалія завдячує званню столиці серфінгу в Європі. Відомий серферам пляж – Supertubos зачарує своїми потужними хвилями. До речі, саме тут щороку відбуваються міжнародні змагання серферів ASP World Tour.
  3. Албуфейра. Ще одне чудове місце на карті Португалії, де можна зайнятись не тільки серфінгом, але віндсерфінгом і кайтсерфінгом. Серферити – то вже на повну, правда?
  4. Віламоура. Популярне туристичне містечко в Алгарве в південній частині Португалії, яке знають як місце для розкішного відпочинку. І це дійсно курорт класу «люкс», що був розбудований тут не так давно, але вже став відомим серед тих, хто любить відпочивати красиво. Курорт розташувався неподалік від аеропорту Фару – всього в 29 км.
  5. Лагуш. Також прекрасне місце для занять серфінгом, яке особливо полюблять початківці, адже тут є багато хороших шкіл, які допоможуть вам зробити перші кроки у цьому захопливому спорті.

ХОЧУ ДО ПОРТУГАЛІЇ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;