Марса-Алам. Дива близько!

марса

Одне з найбільш красивих у світі морів, що приваблює любителів вивчати підводний світ, незрівнянні пам’ятки архітектури, які вражають масштабом та віком.Місцями незбагненна, але така цікава культура та багатовікові традиції – все це змушує нас раз за разом повертатись до Єгипту. Ми дуже любимо Єгипет вже за те, що кожна подорож сюди неодмінно приносить нові враження та захоплює з новою силою. Так, Єгипет – це країна, яку неможливо вичерпати. Чого тільки один Марса-Алам вартий! Тож знайомтесь ближче. 

Марса-Алам це:

  • Зручний переліт на крилах SkyUp. З 20.03 ми літаємо в Марса-Алам 3 рази на тиждень – в середу, п’ятницю та неділю. І що важливо – тепер вам не потрібно буде їхати до цього курорту з Хургади. Все для вашого комфортного відпочинку!
  • Дійсно великий вибір готелів на будь-який смак.
  • Чудові ціни. Тож не зволікайте і вже зараз бронюйте тур!
  • Цікаві екскурсії. Ми впевнені, що на вас чекає ну просто дуже багато приємних і красивих відкриттів.

 5 причин «за» Марса-Алам:

1. Завжди хороший відпочинок. Марса-Алам – це курорт, який може похвалитися новими сучасними готелями. Тому ніяких обшарпаних куточків – лише затишні та красиві готелі на будь-який смак. Ще одна перевага цього курорту в тому, що його давно облюбували для відпочинку європейці.

2. Неймовірний кораловий риф. Ми перебрали всі прикметники, щоб в повному обсязі описати красу цього рифу, але слів все одно недостатньо. Кораловий риф Марса-Алама вважають найкрасивішим в Єгипті, ставлячи на друге місце після нього риф Дахаба, а на третє – Шарм-ель-Шейха.

3. Підводний світ? Підводний Всесвіт! Драйвери відзначають, що підводний світ Марса-Алама багатший навіть за фауну знаменитого заповідника Рас-Мохаммед. Наводимо список найрізноманітніших рифів, кожен з яких знаменитий чимось своїм.

4. Багато розваг. Впевнені, що значний час вашої подорожі ви будете насолоджуватись спогляданням місцевої природи і релаксом, але в Марса-Аламі є ще багато цікавого. Наприклад, як вам ідея покататись на квадрациклі, поплавати з дельфінами чи влаштувати незабутню морську прогулянку?

5. Фантастичні місця. Коли будете в Марса-Аламі, не забудьте відвідати такі місця – Ваді-Хаммамат, де на вас чекають просто космічні пейзажі, відомий храмовий комплекс Абу-Сімбел, побудованний на березі Асуанського водосховища – тут варто не пропустити виставу «Звук і світло», від якого просто мурашки по шкірі, і заповідник Ваді-ель-Гімаль, де можна зустріти газелей, верблюдів, гірських козлів та диковинних пташок. 

ХОЧУ В МАРСА-АЛАМ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;