На Мальдіви за скільки? Та ще й екскурсія в подарунок? Уже збираємо речі!

Maldivi-divuyut-Ne-propustit-sezon-mant-ta-priyemni-podarunki-700x420

Мальдіви – це острови, відпочинок на яких вважають дорогим, тому замість того, щоб вже зараз планувати там відпочинок, переносять візит до цієї країни у категорію «далека мрія»

Нам не подобається цей міф, тому ми із задоволенням кожного дня працюємо над тим, щоб його розвіяти. І наша сьогоднішня новина точно змусить вас не зітхати, думаючи про недосяжність островів, а прямо зараз придивитись тур, написати заяву на відпустку та обвести у календарі дату, коли ви відправитесь на омріяні острови. Але перед тим як розказати про нашу нову пропозицію, нагадаємо вам, що 

Мальдіви це:

  • Переліт з Києва на гарантованих блоках компанії Qatar Airways. Літаємо у середу та суботу на 10 та 12 ночей.
  • Надійна приймаюча сторона і підтримка кожного туриста 24/7.
  • Тепер можна бронювати весільні церемонії в онлайн підборі та прив’язувати їх до пакетних заявок.
  • Хороший вибір ваших улюблених готелів. Наприклад, сьогодні ми детальніше поговоримо про гестхауси Velana Hotels: Velana Blu та Velana Beach Maldives

 

«Ми хочемо, щоб Мальдіви були для вас не якоюсь недосяжною мрією, а ідеєю відпочинку, яку ви зможете втілити вже зараз. Тому разом з Velana Hotels ми пропонуємо вам круту акцію – при проживанні у гестхаусах мережі ви отримуєте ще й надзвичайно цікаву екскурсію в подарунок. Ну як тут відмовитись?»

Velana Hotels

Ми обрали для акції два чудові гестхауси на острові Маафуші. Чому саме їх, і за що ми х їх любимо? Ось кілька причин:

🗸 Сам острів Маафуші. Цей острів славиться своїми мальовничими пляжами, великою кількістю зелені, чудовою інфраструктурою. Тут є де покататись на велосипедах, познайомитись з місцевим населенням та його побутом, пообідати в автентичному закладі чи просто погуляти.

🗸 Швидко та зручно. Ці готелі розташовані всього за 30 хвилин від аеропорту Мале. І цей час ви проведете на швидкісному катері, що доставить вас у ваш мальдівський рай.

🗸 Власне, самі готелі. Вони неодмінно сподобаються вам своїм затишком, стилем, хорошим сервісом, розташуванням. Знайомтесь ближче з описами готелів на нашому сайті, та обирайте: 

  • Velana Blu
  • Velana Beach Maldives
🗸 Maavilaath  снорклінг на острові, де під водою компанію вам складуть дивовижні скати. Ви ж давно мріяли поплавати з ними?
Тривалість 1 година 30 хвилин. 5 хвилин від берега.

🗸 Biyaadhoo Reef – снорклінг у місцях із шаленої краси коралами. Ну що, у вас є чохол для того, щоб робити відео на телефон під водою? Якщо ні – то ще є час попіклуватись про це!
Тривалість 2 год. 10 хвилин від берега.

🗸 Turtle Reef – снорклінг з морськими черепахами. Ух, скільки вражень!
Тривалість 2 год. 20 хвилин від берега.

🗸 Banana Reef (Manta Point)  нарешті це станеться, і ви зможете познайомитись з найбільшими скатами у світі – мантами! Нагадаємо, що, незважаючи на солідний розмір, вони є абсолютно безпечними.
Тривалість 2 год. 15 хвилин від берега.

🗸 Shark pint – як вам ідея поплавати з акулами? Одразу відчувається драйв, так? Ми пропонуємо вам можливість попірнати у місцях, де живуть рифові акули. Про всяк випадок, нагадаємо, що усі акули, що водяться тут – абсолютно безпечні для людини: рифові, няньки, чорнопері, сірі, лимонні акули та бебі акули.
Тривалість 2 год. 10 хвилин від берега.

🗸 Coral Garden – снорклинг в місцях, де живе велетенська кількість риб та коралів. Незабутнє видовище!
Тривалість 2 год. 20 хвилин від берега.

🗸 Sand bank reef – занурившись з маскою під воду, ви зможете зустріти тут черепах та інших підводних мешканців.
Тривалість 2 год. 10 хвилин від берега.

🗸 Palm Reef  снорклінг з неймовірними орланами (eagle ray) на кораловому рифі.
Тривалість 2 год. 15 хвилин від берега.

HALF DAY ADVANTURE (Мінімум 8 людей на екскурсії)

Це повноцінний круїз на цілий день, що охоплює:

  • Снорклінг з черепахами.
  • Круїз до дельфінів.
  • Снорклінг у додатковому спеціальному місці, яке ми обрали для вас за його красу.
  • Візит на безлюдний берег з обідом.

Тривалість 4 – 5 годин.


* Кожній заявці надається 1 безкоштовна екскурсія на вибір! Мінімальна кількість — 4 людини на екскурсії, день та час проведення вирішується на місці з гідом.