Неаполь. Щастя близько!

нпа

Італія! Така різна, така захоплива і красива, така колоритна та неймовірна. Нам не вистачить усіх слів, щоб описати її. Та й навіщо слова, коли краще прямо зараз спланувати свою подорож до цієї країни. Тим паче що разом з нами ви тепер можете подорожувати і до Неаполя!

Неаполь це:

  • Зручні перельоти на крилах авіакомпанії SkyUp! Вильоти кожного вівторка та п’ятниці з 26.04.19.
  • Великий вибір готелів на будь-який смак.
  • Чудова екскурсійна програма.
  • Тематичні та комбіновані тури. Наприклад, ви можете поєднати відпочинок в Неаполі та Римі. Як вам така пропозиція?
  • Завжди ідеальна погода. Не дуже подобається весняна погода в Україні? Ми вас розуміємо! І радимо провести цю пору року в Неаполі, де на травневі свята буде вже +25.

Насичений відпочинок

Ми дійсно довго і ретельно готувались до того, щоб запропонувати вам тури в Неаполь. Ми вивчали і комбінували, вишукували найбільш цікаві куточки та планували.

Як вам ідея пожити в Сорренто – місті, яке називають одним з найромантичніших в Італії? Шаленої краси море, гори, квітучі поля та цитрусові долини… просто казка! Недивно, що саме в Сорренто неначе магнітом тягнуло непересічних людей – сюди любили навідуватись поети і художники, письменники та музиканти. Хто? Ну, наприклад, Горький, Ніцше, Вагнер, Тургенєв, Толстой. Нічогенька компанія? До речі, Стендаль називав Сорренто «найкрасивішим місцем на землі». І ми не будемо з ним сперечатись.

Під час відпочинку тут ви зможете прогулятися містом з гідом та дізнатися про його цікавинки і секрети, побувати на дегустації відомої лімончелли та насолодитися місцевим колоритом. А якщо буде бажання, на вас чекатимуть Капрі, Амальфі, Позітано, Барі.

Так не можна казати, але тссс. Не кажіть іншим екскурсійним турам про те, що цей – наш улюблений! Адже поєднання тут просто казкове: галасливий, живий, хаотичний, строкатий Неаполь та неповторний, величний, аристократичний Рим.

Під час туру ви познайомитесь з цими двома красенями та їхніми знаковими місцями, відвідаєте  «застигле місто» Помпеї та музеї Ватикану. А найдопитливіших також чекають додаткові екскурсії на острови Капрі та Іск’я.

Ну хіба ви не хотіли б повернутися з відпустки не просто відпочивши, а прямо скинувши кілька років? Якщо у відповідь на це питання ви ствердно киваєте головою, то вам – на острів Іск’я, який так і називають – «острів вічної молодості». Чому? Тому що він відомий на весь світ своїми термальними водами та цілющими грязями, що омолоджують краще за будь-яку косметику та дорогі процедури.

Коли будете насолоджуватись  термальними парками, не забудьте, що тут ще варто влаштувати прогулянку до вулканів Епомео, Тработті і Монте-Веззі, навідатись до місцевих музеїв, цікавих церков, розкішних ботанічних садів та звичайно – легендарної споруди – Арагонського замку.

ХОЧУ В НЕАПОЛЬ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;