Детский лагерь в Карпатах

deti-osen

Стоимость:

От 2460 грн — 9 дней/7 ночей

Дата заезда — 30.10.16

Маршрут: Киев — Славское-Киев

ОСІННІЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР В КАРПАТАХ

Проживання в готельно-туристичному комплексі «Ліліана» в смт. Славське
7 активних днів, 3-х разове харчування, пішохідні туристично-екскурсійні походи в гори, користування басейном та анімаційна програма у вартості туру. Можливість відвідати курорт «Захар Беркут», історико-культурний заповідник «Тустань» …

 

 

 

 

 

 

 • Туристичні прогулянки мальовничими Карпатським краєм;
 • Активний спортивний відпочинок на території готелю та за його межами: ігри в футбол, волейбол, теніс, бадмінтон, катання на конях, гірських підйомниках, купання в басейні;
 • Купання в басейні з підігрівом;
 • Цікаві квести та конкурсні програми для школярів;
 • Проведення вільного часу в спеціально-облаштованій ігровій кімнаті для дітей та ігровому майданчику;
 • Запальні вечірки та дискотеки для школярів;
 • Можливість відвідати визначні місця Карпат та Закарпаття.**
 • Під час відпочинку, гостям санаторію пропонується 3-х разове харчування.

Програма туру:

 

1 день: Організований вечірній виїзд з Києва потягом №13 об 18:35 год.

 

2 день: «День знайомств»
Прибуття групи в смт.Славське, Львівської обл.
Селище Славське розташоване глибоко в Українських Карпатах за 28 км від м. Сколе, в мальовничій долині річки Опір та її правої притокиСлавки, серед покритих лісами та полонинами хребтів БескидівтаГорганів, на схилах гір Тростяна (1235 м над рівнем моря), Ільзи (1066 м), Писаної або Довбушанки (1236 м), Менчела (1014 м), які оточують селище з усіх боків. На північ від селища височить гора Клива (1069 м). Мальовниче містечко Славське, є відомим гірськолижним та кліматотерапевтичним курортом. Також популярним є активний туризм: походи в гори, джип-сафарі, водний туризм, рафтинг та ін. Туристи залюбки приїжджають сюди в будь-яку пору року.
Трансфер в готель «Ліліана». Поселення в готелі. Сніданок. Інструктаж по правилам проживання та техніці безпеки. Знайомство з місцевістю курорту. Обід. Ігрова програма «Давай познайомимось». Вечеря. Урочистевідкриття табору. Ночівля.

 
 

3 день: «День навпаки»
Сніданок. День здоров’я. Спортивні змагання та ігрові конкурси між хлопчиками та дівчатами, які поміняються ролями. Хлопці змагаються в дівчачих іграх, а дівчата в юнацьких. Обід. Вечірня програма «Хто зверху». Вечеря. Дискотека. Ночівля.

 

4 день: «Останній герой»
Сніданок. Пішохідний туристичний екскурсійний похід в гори. Орієнтування на  місцевості за допомогою карти та компасу. Обід. Конкурс на краще пейзажне фото. Вечір біля костра з піснями під гітару. Вечеря.

5 день: «День Олімпіади»
Сніданок. Відкриття Олімпіади. Спортивні тематичні змагання та конкурси в спортивних залах закладу(купання в басейні, футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бадмінтон, спортивне орієнтування на місцевості). Обід. Закриття Олімпіади. Нагородження. Вечірні веселі старти. Вечеря. Купання в басейні з підігрівом. Ночівля.

 

6 день: «День краси»
Сніданок. Туристичний похід в гори. «Школа виживання»: розпалювання багаття, установка палатки, як побудувати укриття в лісі, як добути вогонь без сірників, як добути та очистити воду та багато іншого. Туристичний пікнік на природі, барбекю.
Як альтернативу, Відкривачам нових горизонтів ми пропонуємо екскурсію на гірськолижний комплекс «Захар Беркут» — канатна дорога на гору Високий Верх дозволить оцінити красу української гірської природи, побачити панораму навколишньої місцевості і навіть простори Закарпатської області. (Вартість 70 грн/особу).
Фотоквест. Розважальна програма «Вгадай хто Я?». Підготовка до проведення конкурсу краси. Обід. Проведення конкурсу краси «Містер та Міс Золота Осінь». Вечеря. Дискотека. Ночівля.

7 день: «День пародій»
Сніданок. Туристичний похід екологічною стежкою, котра проходить по підніжжю місцевих гірських вершин, які осіяні вічнозеленими, цілющими ялиновими лісами. Обід. Квест «Збери образ». Конкурс на кращий пародійний кліп.  Вечірня програми «Парад пародій». Вечеря. Вечір молоді. Ночівля.

 
 

8 день: «Закриття зміни»
Сніданок. Квест-ігри. Конкурс на найсмішніше фото та відео табору. Ігра «Залиш свій слід в цьому таборі». Обід. Вечірня програма «Прощальний концерт». Виселення з готелю.  Вечірній трансфер групи на ЖД вокзал смт. Славське. Повернення групи до Києва поїздом №99 об 20:41 год9 день: Ранкове прибуття групи в Київ о 07:30 год.

При групі Вартість з одної особи
Проживання в готелі «Ліліана» смт. Славське 2460 грн
Обов’язково уточнюйте ціни у менеджера!!!
В стоимость тура входит
 • транспортні послуги, згідно програми;
 • анімація;
 • харчування (3-х разове, впродовж 7 днів)
 • проживання в комфортабельному готелі «Ліліана» (7 днів/6 ночей);
 • страховка.
В стоимость тура не входит
 • Ж/д проїзд (купе: дор — від 765 грн, дет до 14 років — від 605 грн; Плацкарт: дор — від 450 грн, діти до 14 років — від 380грн) ВАРТІСТЬ КВИТКІВ УТОЧНЮЙТЕ ПІД ВАШУ ДАТУ!!
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в музеї;
 • Особисті витрати.
*Готель «Ліліана» є новим словом комфортного відпочинку. Цей комплекс складає достойну конкуренцію кращим місцям відпочинку у Славському. До послуг туристів номери категорії Люкс-студіо, Напівлюкс та комплекс котеджів «Ліліана».

У вільний час пропонуємо відвідати факультативні Екскурсії**:

1) Відкривачам нових горизонтів ми пропонуємоекскурсію на гірськолижний комплекс «Захар Беркут» канатна дорога на гору Високий Верх дозволить оцінити красу української гірської природи, побачити панораму навколишньої місцевості і навіть простори Закарпатської області. (Вартість 70 грн/особу)

2) Запрошуємо на екскурсію в державний історико-культурний заповідник «Тустань» – одне з найкрасивіших, наймальовничіших місць в Україні. Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX-XIII ст. на скелях бувдавньоруський оборонний комплекс займав близько 3 гектарів, місто-фортеця, митниця по якій везли товари по трансконтинентальному шляху — “Шовковий шлях” з Китаю в Португалію. (Факультативно – 100  грн/особу)

 

Забронировать тур  — 0671816813

Хорошего отдыха!