ПОРТУГАЛІЯ ПЛАНУЄ ПРИЙНЯТИ ТУРИСТІВ ЦЬОГО ЛІТА

portugaliia

Серед туристів провели опитування, результатом якого 78% сказали, що Португалія одна за найбезпечніших туристичних країн.

У Португалії планують відкрити туристичний сезон цього літа, але з дотриманням усіх заходів безпеки через коронавірус, повідомляє euroweeklynews.com.

Рауль Мартінс, президент Асоціації португальських готелів, сказав, «що сподівається, що більшість готелів відкриють в липні, але деякі, ймовірно у в червні, але зі спеціальною санітарної гарантією».

Також планують відкрити ресторани у травні, хоча «деякі обмеження ще будуть діяти у рамках боротьби з коронавірусом».

Карлос Моура, віцепрезидент Португальської асоціації готельєрів та рестораторів (AHRESP), вважає, що відновлення сектора «може відбутися до кінця травня, якщо не буде підтримана державою, щоб забезпечити роботу та не вдаватися до масових звільнень».

Серед туристів провели опитування, результатом якого 78% сказали, що Португалія одна за найбезпечніших туристичних країн для багатьох відпочивальників і варто обрати для подорожей цього року.
Джерело: https://tsn.ua/tourism/portugaliya-planuye-priynyati-turistiv-cogo-lita-1533600.html

Тури в Португалію вже в он лайн підборі

Найгарячіше в Фейсбук і Telegram каналі — будь в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків!