Q Premium Resort Hotel та Q Aventura Park в Туреччині. Це буде неймовірне літо!

премиум

Доки за вікном сніги і зимові тумани, ми щодня думаємо про літо. І не тільки думаємо, але й дуже ретельно до нього готуємось, щоб ви з нашою допомогою могли побалувати себе чудовим відпочинком в улюблених країнах. Ми знаємо, що дійсно багато хто з вас вже зараз планує подорож до Туреччини – однієї з найулюбленіших країн для літнього відпочинку. І тому поспішаємо поділитися з вами новинами щодо цього напрямку. Тим паче що новини дійсно приємні!

Q Hotels. Q – is for quality

Q Hotels – це готелі, які вам неодмінно сподобаються і якістю, і вигідними цінами, і можливостями для приємного відпочинку. Ось кілька причин, за які ми любимо ці готелі:

Q Premium Resort Hotel

  • Готель розмістився на самому березі моря, тому на вас чекає чудовий приватний пляж, де вам буде комфортно і приємно. Набридло засмагати біля моря? Тоді насолоджуйтесь велетенським басейном!
  • Ваша улюблена система Ultra All Inclusive,що включає напої і коктейлі місцевого виробництва та харчування в ресторанах готелю. За період відпочинку ви просто можете забути, як користуватись гаманцем. На вас чекають шалено смачні страви в головному ресторані та тематичних ресторанах a la carte.
  • Розваги для найменших гостей. Вам не доведеться думати, чим зайняти ваших діток – для них тут є міні-клуб, анімація і майданчики.

«Q Premium Resort Hotel, мережі Q Hotels – прекрасний компактний готель, який по праву можна назвати не тільки сімейним, але і в той же час і молодіжним, адже стільки молодих компаній приїжджають сюди, аби яскраво провести час»

Q Aventura Park

  • Красива зелена територія, що більше схожа на сад, близькість моря, шаленої краси пейзажі, що відкриваються прямо з вашого вікна – ну хіба не чудовий варіант для відпочинку?
  • Безліч розваг. О, нудно вам тут точно не буде, головне – визначитись з тим, чим ви хочете зайнятись сьогодні: піти на дискотеку чи тенісний корт, приділити увагу водними видами спорту, подивитись виступ місцевих музикантів, насолодитись відпочинком біля басейнів… Який план на сьогодні?
  • Цей готель також працює по системі Ultra All Inclusive і порадує вас хорошим вибором страв у різних ресторанах, напоями та десертами.

ХОЧУ В ТУРЕЧЧИНУ ПО-НОВОМУ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;