Раннє бронювання Туреччини: послуга Free Ride у подарунок!

Ранее бронирование, лето 2016

Уже думали про літній відпочинок? Ні? Тоді в нас є для вас дещо особливе! Адже ми вже підготувались до літнього сезону, і нам кортить поділитись крутими новинами
Тож чудова новина на сьогодні – улюблена акція за напрямком Туреччина Free Ride повертається! Так, це та сама акція, де, забронювавши відпочинок у своєму улюбленому готелі, ви отримуєте на додачу прямий трансфер. Так, ви одразу прямуєте в свій готель без жодних заїздів у інші!

Ну що, таки вирішили не відкладати, а вже зараз запланувати літній відпочинок? Правильне рішення! Знайомтесь з деталями та обирайте тур!

Ми хочемо, щоб наші туристи отримували всю вигоду від бронювання вже зараз, щоб вони купували ті готелі, які їм подобаються, а не вибирали з того, що залишилося за кілька днів до заїзду. А для того щоб відпочинок став ще більш приємним, ми приготували комфортний трансфер в улюблені готелі багатьох туристів!»
Free Ride – це прямий трансфер для тих, хто вибере відпочинок в одному з готелів, які ви точно знаєте і любите. Ви тільки подивіться на цей список!
Baia Kemer Club Master (ex.Club Salima) HV1 Papillon Ayscha 5*
Baia Lara Hotel 5* Papillon Belvil 5*
Susesi Luxury Resort 5* Papillon Zeugma Relaxury 5*
Azure Villas by Cornelia 5* Siam Elegance Hotel & Spa 5*
Cornelia De Luxe Resort 5* Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa 5*
Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5* Crystal Family Resort & Spa 5*
Bellis Deluxe Hotel 5* Crystal Waterworld Resort & Spa 5*
Crystal Waterworld Park Resort & Spa 5*

Період бронювання:
24.10.2019 — 30.11.2019
Період проживання:
01.04.2020 — 31.10.2020

Тож не зволікайте та бронюйте тури до Туреччини з проживанням у ваших улюблених готелях вже зараз! Тим паче що, окрім послуги  Free Ride, ви також отримуєте безліч переваг раннього бронювання Summer in the future. Які? Ось такі, наприклад:

  • Чудові ціни. Знижки на ваші улюблені готелі – аж до 50%*.
  • Різні акції, заходи та сюрпризи. Адже ми хочемо, щоб ви завжди отримували більше, ніж очікуєте.

Умови раннього бронювання:

  • Дати бронювань: з 01.09.19 по 31.03.20
  • Період проживання: 01.04.2020 – 31.10.2020

Прекрасні пропозиції, чи не так? Тож беріть від життя все! Отримуйте вже зараз максимум переваг від раннього бронювання такого популярного напрямку як Туреччина та проведіть літо красиво, затишно і вигідно разом з нами.

Чекаємо на ваші дзвінки — 0685743711