Сицилія оплатить туристам 50% вартості авіаквитків на острів після закінчення пандемії

siciliia2

На додаток до цього місцева влада готова оплатити туристам кожну третю ніч в місці проживання.


Влада Сицилії оплатить туристам половину вартості авіаквитків, а також частину рахунку за готель в рамках стратегії по відновленню туризму на острові після закінчення пандемії коронавіруса, повідомляє газета Daily Mail.

«Згідно з новою стратегією розвитку туризму на Сицилії, орієнтованої на відновлення галузі після закінчення пандемії коронавіруса, влада регіону готова оплатити 50% вартості авіаквитків, а також кожну третю ніч в об’єкті розміщення. Крім того, туристи отримають безкоштовні квитки в музеї та на місця археологічних розкопок . Ваучери з пропозиціями будуть доступні на сайті Visit Sicily «, — пише видання.

Як зазначає газета, влада Сицилії готова витратити на цю програму 50 млн євро, в той час як за березень і квітень туріндустрія втратила близько 1 млрд євро.

В Італії 13% ВВП припадає на туризм, і країна вже шукає способи перезапуску галузі після поетапного виходу з карантину, запланованого на 4 травня. Серед заходів, запропонованих регіональними офісами по туризму — соціальне дистанціювання на пляжах.

Джерело: https://interfax.com.ua/news/general/657761.html

Найгарячіше в Фейсбук і Telegram каналі — будь в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків!