Time to travel: Що Вас чекає взимку?

бг

Для того щоб мати вдосталь сили та енергії, потрібно піклуватись про себе. Особливо взимку! Ми хочемо, щоб у вас було ну просто дуже багато наснаги на нові подорожі. Тому в морозному січні ми вирішили зробити наші зустрічі не тільки теплими і насиченими корисною інформацією про різні напрямки, але й дуже вітамінними.

Цього разу на вас чекає купа цікавезних новин за такими напрямками: Китай, Словаччина, Болгарія, Катар. Ми приготували для вас особливі вітамінні частування, після яких ви відчуєте прилив бадьорості та точно оминете всі простуди. У нашому меню – корисні соки з мандаринів, апельсинів, грейпфрутів, цитрусовий чай та апельсинові пироги. Як вам така підзарядка?

«Адже саме подорожі дарують нам нові емоції та враження. На наших теплих зустрічах ми будемо ділитися не тільки цікавими новинками за напрямками, а й пригощати корисними вітамінними напоями. Адже саме такої холодної пори потрібно задуматися про зміцнення здоров’я. Правда?»

Готуйте свої запити по літньому сезону в Болгарії! Адже ніщо так не оздоровлює і не дарує сили, як відпочинок біля моря. Додайте до цього ще просто незліченну кількість фруктів та овочів, чисте повітря, мінеральні джерела та цілющі грязі. Ось де не знають, що таке авітаміноз!

І, звичайно, приходьте на насичену зустріч по Катару, де ми поговоримо про найновіші екскурсії, готелі і нові тури. Звичайно, не оминемо і тему секретів здоров’я цієї країни, та розкажемо, чому тут так люблять фініки та в спеку п’ють гарячий чай — готуйте запити!

ХОЧУ ПРОВЕСТИ ЗИМУ В ПОДОРОЖАХ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;