Туреччина

unnamed
Тур: Зимовий Ерджієс
Виїзд: Київ, авіа тур
Дата: з грудня 2020 по березень 2021            двічі на тиждень.
Днів: 7

Час готувати лижі: зимова Туреччина! 

Join UP! запускає зимові тури на гірськолижний курорт Ерджієс в центральній Анатолії. Літатимемо на крилах SkyUp з грудня 2020 по березень 2021 двічі на тиждень.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЕРДЖІЄС

  • Гора й однойменний гірськолижний курорт Ерджієс розташовані в центральній Туреччині — в регіоні Кайсері. Гірськолижні траси прокладені на висоті 3400 м, а завдяки географічному розташуванню і кліматичній зоні комфортний мороз до -10 °C і яскраве сонце тут тримаються весь сезон, який зазвичай стартує в грудні.
  • На курорті більше 30 трас різних ступенів складності — від легких синіх для тих, хто вже засвоїв базові навички катання на лижах, до складних чорних для досвідчених і професійних лижників. Загальна протяжність трас — 102 км. Всі траси поєднані, і для катання діє єдиний скіпас.
  • Відпочивальників доставляють на траси 18 підйомників, всі гірськолижні спуски обладнані сніговими гарматами. Середня довжина спуску — 1 км. На нижніх і деяких верхніх станціях є кафе і ресторани.
  • Для дітей також встановлена інфраструктура: лижні ескалатори, санкові спуски і дитячі майданчики.
  • До історичної і найгарнішої частини Каппадокії з польотами на повітряних кулях — всього 60 км.

                                                                                                                                          УМОВИ ПАКЕТНИХ ТУРІВ JOIN UP!

SkyUp виконуватиме прямі рейси в міжнародний аеропорт міста Кайсері, що в 30 км від курорту Ерджієс, двічі на тиждень: щонеділі з 27 грудня та щочетверга з 31 грудня 2020.

Спортінвентар повинен перевозитися у чохлах. В одному чохлі — не більше одного комплекту. Додавати до комплекту особисті речі заборонено. Такий інвентар, як скейт, самокат, гіроборд, моноколесо, дитячий велосипед, циркове обладнання (обручі, кільця тощо) має перевозитися як окрема одиниця зареєстрованого багажу. У разі наявності батареї вона має бути від’єднана і перевозитися виключно в ручній поклажі. Потужність батареї не повинна перевищувати 70 Вт.

Проживання можна забронювати як в Кайсері, так і безпосередньо в Ерджієсі або в інших регіонах.

За форматом відпочинку будуть доступні і виключно гірськолижні тури, і комбіновані для тих, хто воліє поєднувати лижі з іншими активностями. До такої програми увійдуть лижі в Ерджієсі, Каппадокія з її ландшафтами та повітряними кулями, екскурсія історичним центром Кайсері з відвідуванням комплексу Хунат Хатун і цитаделі Кайсері, та шопінг.

До пакетного тура входить: авіапереліт і трансфер в обидві сторони, проживання і харчування на вибір, поліс медичного страхування, багаж вагою до 23 кг, спортінвентар (сума параметрів до 330 см, вага — не більше 23 кг).

Туреччина готова приймати гостей з України без тестування та проходження самоізоляції/обсервації. Станом на 15 жовтня, за даними МОЗ України, Туреччина входить до «зеленої» зони — 14-денна самоізоляція після повернення до України або ПЛР-тестування для дострокового припинення самоізоляції не потрібні.

ПІДІБРАТИ ТУР ОНЛАНЙ

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;