У Париж та Ніццу! На крилах SkyUp!

ницца

Навіть якщо при згадці про Париж ви відмахуєтесь і кажете, що Ейфелева вежа – це банально, ми ж знаємо, що насправді в глибині душі ви теж любите  Францію. Особливо – її красиву столицю, види якої розтиражовані на мільйонах листівок і сувенірах. Франція зачаровує своїм шармом, добре впізнаваним стилем та витонченістю. Франція вчить важливій науці «Joie de Vivre» – вмінню насолоджуватись кожним моментом життя.

Франція показує нам, якими важливими є неспішність, любов до себе та естетика. Тож як можна не хотіти відправитись сюди на вікенд, щоб провести кілька днів красиво, насичено та дуже по-французьки?

Тепер ми літаємо до Франції на крилах авіакомпанії SkyUp!

  • Вильоти до Парижа з Києва та Харкова з 11.06 по 26.10.
  • Вильоти до Ніцци з Києва з 12.06.

Французький To Do List

Франція неначе створена для того, щоб надихатись, красиво відпочивати та відчувати себе моделлю з журналів «Vogue» чи «L’Officiel» – стильними, вільними та неповторними. Ось лише кілька речей, які точно потрібно зробити у Парижі та Ніцці:

  1. Випити келишок ігристого і насолодитися вечерею по-французьки – з сирами, грабеном, смачною рибою, рататуєм, цибулевим супом… Насолоджуйтесь кожним шматочком і ковтком!
  2. Зробити фешн-фотосесію. Ну де, як не у Парижі, варто влаштувати стильну фотосесію? Адже тут кожна вуличка і кафе – неначе ідеальна локація для красивих фотографій. Тож не забудьте кинути в чемодан кілька суконь і туфлі на підборах.
  3. Скуштувати устриці на березі океану. Устриці у Ніцці – це особливе задоволення, від якого точно не варто відмовлятися.
  4. Відвідати фундацію Louis Vuitton, де на вас чекає не тільки флер цього бренду, але й роботи видатних художників.
  5. Влаштувати шопінг у Galeries Lafayette. Це відомий торговий центр, який давно полюбився справжнім парижанам. До речі, ви пам’ятаєте, що наші туристи отримують подарунки за шопінг у цьому центрі?

ГОТОВІ СКАЗАТИ «OUI» ФРАНЦІЇ?

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;