Високі Татри – для закоханих в гори

татри

Коли йдеться про Високі Татри, то навіть неважливо, чи ви катаєтесь на лижах, чи ні.

Адже це не просто гірськолижні курорти з хорошими трасами та розвиненою інфраструктурою, це ще й, насамперед, неймовірної краси гори, якими хочеться насолоджуватись без упину: гуляти годинами, підкорювати засніжені вершини, робити сотні фотографій місцевих красот та бавитись в снігу.

Ми закохані у Високі Татри та зробили все, щоб ваш відпочинок тут був максимально приємним:

Словаччина це:

  • Зручні перельоти на крилах авіакомпанії SkyUp. Літаємо з Києва до Попрада кожен четвер та неділю до 27.02.2020.
  • Відпочинок на усіх найкращих курортах країни. Вам залишилось тільки вибрати: Стари Смоковець, Тaтрaнськa Ломніцa чи Штрбскe Плeсо.
  • Великий вибір готелів.

Чому саме Високі Татри?

Звісно, що після перегляду картинок з Високими Татрами особливо не залишається питань, навіщо туди їхати. Адже це фантастично красиві місця, які просто зачаровують! Але ми можемо назвати ще кілька причин, чому варто відпочити там вже в цьому місяці:

  • Не тільки гори. У Високих Татрах на вас чекають і водоспади, на які, здається, можна дивитись безкінечно, і льодовикові озера, глибина найглибшого з яких досягає 53 м., і багато різноманітних звірят, що не проти познайомитись – ну що ще потрібно для класного зимового відпочинку?
  • Курорти на будь-який смак. Якщо коротко охарактеризувати кожен з них, то це виглядатиме так: Штрбське Плесо (найбільш високогірний курорт Словаччини), Татранська Ломніца (найкращий вибір трас), Стари Смоковець (невеликий та недорогий курорт).
  • Купа вражень! Як вам ідея екскурсії на підвісних канатних дорогах? А провести ніч на Ломницькому Штиті – ну хіба то не справжнісінька пригода? Чи, можливо, ви захочете влаштувати романтичну вечерю під зірками? Або як в дитинстві покататись на санчатах? О, так, у Високих Татрах на вас чекає безліч крутих вражень!
  • Усі на лижі! Навіть якщо ви жодного разу на стояли на лижах – не біда! Адже у Високих Татрах є дуже багато місць, де вас всьому навчать, наприклад – у школі Tatry Motion. Хто знає, може це стане вашим новим хобі?
  • Більше Словаччини! Під час відпочинку у Високих Татрах ви, звісно, зможете зануритись у місцеву культуру – вивчити кілька фраз словацькою, скуштувати тутешні страви, дізнатись про місцеві традиції та придбати сувеніри, що будуть пов’язані саме з цією країною.

ЛИЖНІ ТУРИ ДО СЛОВАЧЧИНИ ТУТ!

БРОНЮВАННЯ ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ: (068) 574 37 11; (063) 574 37 11;