Які курортні напрямки Європи відкриються для туризму влітку 2020 року

ГРЕ

Видання Lonely Planet наводить список популярних напрямків, які мають намір послабити обмеження, що стосуються місцевої індустрії туризму.

Так, влада Хорватії заявляє про можливе відкриття найближчим часом кемпінгів, пристаней для яхт і готелів у віддалених районах країни. Міністр туризму країни Гарі Каппелла заявив, що відновлення туризму в Хорватії може початися саме з відокремлених областей. Всі вони можуть запропонувати безпечну ізоляцію і конфіденційність.

Уряд Кіпру заявив, що країна буде частково відкрита для туристів у липні.  При цьому в’їзд дозволять лише мандрівникам з країн, яким вдалося знизити рівень зараження коронавірусом. Серед таких: Данія, Норвегія, Ісландія, Греція та Ізраїль.  «Ми сподіваємося через кілька тижнів точно розуміти, коли туристи зможуть приїхати з цих країн», — заявив заступник міністра туризму Кіпру Саввас Пердіос.

З липня планують приймати іноземних туристів в Болгарії, ПортугаліїГреції.   «Відкриття кордонів буде обговорюватися з експертами в галузі охорони здоров’я, і ми сподіваємося, що вони дадуть нам можливість поступово відкриватися»— каже міністр туризму Греції Харіс Теохаріс.

До 1 серпня зможуть відкритися для внутрішнього туризму Канарські острови в Іспанії. Іноземних гостей тут чекають ближче до жовтня. Місцевий міністр туризму Яіза Кастілья заявила, що Канари повинні стати всесвітньою лабораторією безпеки туризму.

Наразі транскордонні переміщення всередині Євросоюзу зведені до мінімуму. В середині березня офіційні особи закликали європейські країни тримати зовнішні кордони закритими до середини травня, виключивши практично всі поїздки з-за меж ЄС у 26 країн, а також до Швейцарії, Норвегії, Ісландії та Ліхтенштейну.

Офіційна дата відкриття кордонів на сьогодні не оголошена.

Джерело: https://www.lonelyplanet.com/articles/europe-travel-summer-2020

Найгарячіше в Фейсбук і Telegram каналі — будь в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків!