Єгипет: Безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19 для туристів!

egypt-252222222222222222222

Єгипет запроваджує додаткові заходи безпеки для всіх іноземних відпочиваючих через зростання кількості хворих на коронавірус у деяких країнах. За оновленими правилами з 1 вересня для в’їзду до країни туристи повинні будуть надавати негативний результат ПЛР-тесту. Обов’язкова умова: від моменту забору матеріалу на тестування до приземлення в аеропорту Єгипта має пройти не більше 72 годин.

Зверніть увагу, що довідка повинна бути видана офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, і містити печатку лабораторії, містити точну дату і час складання тесту особою; без яких-небудь дефектів (виправлень, стирань, поправок) і переведена на англійську мову.

Дітям віком до 5 років включно робити тестування не потрібно. Усі туристи віком від 6 років повинні обов’язково мати з собою оригінал результатів тесту англійською мовою зі штампом. Результати тесту в електронному вигляді не приймаються для перетину кордону.

 

Туроператор TUI компенсує вартість 800 грн* на особу у бронюванні (для туристів від 6 років, як зазначено в умовах в’їзду до Єгипту).

Туристи самостійно обирають клініку для проходження тестів.

Компенсація розповсюджується на всі готелі, незалежно від дати бронювання (старі та нові заявки) на вильоти у період 01.09.2020-15.09.2020.

На вильоти з 16.09.2020 Туроператор TUI компенсує вартість 800 грн* на особу у бронюванні на готелі із переліку нижче, незалежно від дати бронювання та дати заїздів (старі та нові заявки):

  • Всі готелі мережі Sunrise Hotels (включаючи Meraki Resort 4* та Sentido Mamlouk Palace Resort 5*)
  • Всі готелі мережі Albatros Group
  • Rixos Hotels
  • DAY&NIGHT Connected Tropitel Waves 5*
  • FUN&SUN Albatros Aqua Blu 4*
  • FUN&SUN Albatros Aqua Vista 4*
  • FUN&SUN Albatros Palace 5*

* Мається на увазі зниження вартості туру в розмірі 800 грн.

 

Для туристів Join UP!, які придбають пакетний тур починаючи з моменту публікації новини на сайті joinup.ua, таке тестування робиться безкоштовно*.

У послузі тестування містом його проведення може бути вказане тільки місто вильоту (наприклад, якщо виліт з Києва, то здача тесту у Києві тощо). Зробити послугу доступною для інших міст немає можливості. При цьому туристи з інших міст можуть робити ПЛР-тести за місцем свого проживання (наприклад, якщо виліт з Києва, а туристи з Харкова, тест можна зробити в Харкові), а туроператор Join UP! компенсує вартість тестування, але у сумі, що не перевищує 799 грн за умови надання сканкопії чека і результата тестування. Така послуга доступна тільки для нових бронювань*.

Для тих, хто вже придбав тур на дати вильоту починаючи з 1 вересня 2020 року, тестування робитиметься за спецціною — виліт з Харкова 799 грн, виліт з Києва 799 грн, виліт зі Львова 799 грн. Тестування у Дніпрі та Запоріжжі — 899 грн. У Маріуполі для самостійної здачі та сплати за тестування рекомендуємо звертатися у медичний центр «Код здоров’я». Одеса — уточнюйте інформацію в Одеському представництві 

Туроператор Coral Travel також пропонує компенсувати ПЛР-тест на COVID-19 в сумі 799 грн., для всіх громадян України (а також для громадян Білорусі *), які придбали тур до Єгипту з вильотом з України.

У разі зміни рішення урядом АРЄ про необхідність пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту, надання послуги припиняється автоматично.

Туроператор Anex Tour пропонує оптимальні умови для вже заброньованих заявок, а також для нових бронювань:

— Для бронювань, зроблених з 25.08.2020 з періодом проживання 1.09.2020 — 30.04.2021 за умови здачі тесту в лабораторіях, рекомендованих туроператором Анекс Тур, тест на COVID -19 надається безкоштовно. У разі, якщо туристи бажають здати тест на COVID-19 в лабораторіях, які не входять до списку рекомендованих туроператором, по поверненню з Єгипту їм буде повернута сума в розмірі 799 грн.

** Туристам, які з важливих причин не змогли отримати негативний результат тесту на Covid-19 за 72 години до перетину кордону, надається можливість зробити тест в аеропорту після прильоту в Єгипет. Попередня вартість такого тесту складає 30 у.о. Винятки для дітей до 6 років, для них ПЛР -тестування не обов’язкова.

Щоб бути в курсі горячих пропозицій, акцій,  новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас FacebookTelegram канал та Instagram!