З 1 березня Ізраїль відкриває кордони для всіх туристів 👍

An Ultra-Orthodox Jewish man argues with a police officer as he was prevented to cross a street as lockdown takes place in a mainly Ultra-Orthodox Jewish neighborhood due to a coronavirus outbreak, in Jerusalem, Monday, July 13, 2020. As Israel grapples with a spike in coronavirus cases, it has begun to impose restrictions on selected towns and neighborhoods with high infection rates. Many of these areas are ultra-Orthodox, and residents say they are being unfairly singled out. (AP Photo/Oded Balilty)

В’їхати в країну зможуть і вакциновані та нещеплені мандрівники.

Для того, щоб потрапити в країну потрібно буде здати 2 ПЛР-тести: перший перед поїздкою, другий після прильоту.

Про пам’ятки Ізраїлю чув, мабуть, кожен. Знаменита Стіна Плачу, Храм Гробу Господнього, Отрута Ваша — святині для тисяч людей по всьому світу, тому в Ізраїлі завжди багато паломників. Найпопулярніший тип екскурсій в Ізраїлі – паломницькі поїздки, але й крім святинь в Ізраїлі є що подивитися.

Мертве море – мабуть, найнезвичайніша природна пам’ятка Ізраїлю. Концентрація солей тут настільки висока, що плавати в морі більше 30 хвилин на день не рекомендують лікарі — великий ризик зневоднення організму та отримання опіків на чутливих ділянках тіла.

Єрусалим – не лише столиця Ізраїлю, а й релігійний центр країни. Його називають «містом трьох релігій», тому що саме тут знаходяться найсвятіші місця для християн, і для мусульман, і для іудеїв. Місто живе за релігійними законами: більшість місцевих ресторанів кошерні, напередодні релігійних свят багато закладів закрито.

В Єрусалимі знаходяться головні релігійні пам’ятки Ізраїлю: Стіна Плачу, Храм Гробу Господнього і мечеть Аль-Акса.

Нетанія — ще одне чудове місто-курорт Ізраїлю. Виглядає він скромніше за сусідній Тель-Авів, зате пляжний відпочинок тут також гарний. Нетанія славиться великою кількістю музеїв та пам’ятників (є навіть меморіал, присвячений перемозі Червоної Армії у Другій світовій війні). Бронюйте тури та відкривайте для себе нові та нові країни

А щоб бути в курсі гарячих пропозицій, акцій, новин, розпродажів турів та авіаквитків- приєднуйся до нас   Facebook  ,   Telegram канал   та   Instagram  !